You are not logged in.

sp3

Dear visitor, welcome to Nostale Türkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, July 29th 2013, 11:08pm

sp3

merhaba arkadaşlar sizden fikir istiyorum.Ben 66 lwl holyi'm sp3 almaya çalışıyorum ama alamıyorum gölge resim toplam64 2mim var birktirip şogunmu alsam yoksa resle potamı odaklansam
alt+e
SEN KADERİN ELİNDE DEĞİLSİN , KADER SENİN ELİNDE KADERİNİ KONTROL ET ! :rolleyes:

TheSparkleLark

Kralın Tacı

• "TheSparkleLark" is male

Occupation: Parçalanan Aynanın Arayıcısı

• Send private message

2

Monday, July 29th 2013, 11:12pm

Geçen gün 2m'ye yeti satıyordum. O bana tank olmuştu. Ama geçen gün satıldı. Kısmetsiz :lol:

2m'ye biraz zor bulursun Şogun.

yavuz98

Çaylak

• "yavuz98" is male

Occupation: öğrenci

• Send private message

3

Monday, July 29th 2013, 11:13pm

sp3 görevi o kadarda zor bir görev değildir.Ayrıca büyücü olduğun için holy ile can sıkıntın olmayacaktır.Her ikisini de alabilirsin benim fikrim :)

4

Tuesday, July 30th 2013, 11:54am

benim fikrim bence şogun almak bence 1 lv den inci senden satın al biraz daha ucuz olur pot almayı düşünmüyorum ben maşşalah healım var
doğrusu şogun a dönelim sen onu mt kremde bir yere oturt 42 lv e filan kas sp3 görevinde sana vuracakları yerine şogun a vurur sogun hem güçlü bir koko
bence bu kadar cevap yeterli benim fikrim şogun al ve kas bence bu kadarı yeterli.ama sen bilirsin alt+1

SquaD

Tecrübeli

• "SquaD" is male

Occupation: Okçu

• Send private message

5

Wednesday, July 31st 2013, 6:57am

Şoguna gerek yok Balkabagı Al HP'si yüksekdir Tank Olur :) Pot ihtiyacında yok mavi pot al o kdr :)

_optimistic_

Tecrübeli

• "_optimistic_" is male

Occupation: Liseye Daha Yeni Geçtim

• Send private message

6

Wednesday, July 31st 2013, 3:35pm

Bence Boşuna Çalıkuyruk Alma Derim Kliff Önüne Tank Yaparsın Direk Res'e Ve Pota Odaklan Zaten SP3 o Kadar Zor Bi Görev Değil Bi Toplamalar Canını Sıkar TS' lerde Sıkıntı Yok :thumbsup:
O Artık

7

Thursday, August 1st 2013, 3:23pm

benim 53 lwl klif 51 lwl muflonum var ama yinede oluyorum anlamadim gititi okcu sp3 kesiyo
SEN KADERİN ELİNDE DEĞİLSİN , KADER SENİN ELİNDE KADERİNİ KONTROL ET ! :rolleyes:

8

Thursday, August 1st 2013, 3:23pm

benim 53 lwl klif 51 lwl muflonum var ama yinede oluyorum anlamadim gititi okcu sp3 kesiyo

9

Thursday, August 1st 2013, 8:04pm

KArdeş 66 level holymisin ya ben 56 level holy ile tümts leri geçtim 2m e boğa almıştım 60 level levlini düşürüp 53 yapmıştım kokom la kliffi tank yaptım gölge res 64 okadar düşük degil artır bence benim 90 mı ne oluyodu gölge res X maske yoksaa X maske almanı öneririm Bide antrenmanlarını yap Dogognun kileride yap rahatlıkla geçersin heal inde var filan sp3 kolay dır 2 günde alırsın :thumbup:
Sp1 >>>>> iş 16 +0
Sp2 >>>>> iş 33 +0 :
Sp3 >>>>> iş 11 +0 :
Sp4 >>>>> Dur bi 65 olak
Sp5 >>>>> Yok
Sp6 >>>>>> Sp5 yok Sp6 nasıl olsun
Yayamaru >>>>> iş 3 +0
Pajama >>>>>> Yok daha oyuna girince yapıcam görevleri inş
Normal iş >>>>>>> 52

_optimistic_

Tecrübeli

• "_optimistic_" is male