You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nostale Türkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, July 29th 2013, 5:12pm

Nostale İş kasma Yöntemi (46 lwlde sp2 alma )

Shark
Sa Arkadaşlar
İlk Baş Olarak 1 Level Tavuk ve Danderlerde Kasılıyoruz.9 veya 10 lwlde işiniz 20 olucak. Sizi kasabilecek birileri varsa;13 lwl pilerde kasılın Yok ise Mutlu Kuzuklarin Oraya Gitip 15 Olana Kadar Yatirin Sonra Meslek Seçmeden önçe tavuk yakala görevine kadar yapın sonra ise mesleği Seçin daha sonra ise Pilerde Kasılın. 18 + levele Kadar Kasin Sonra Full Görev Ve işinizin herkesden çok olduğunu göreçeksiniz. 46 levelde sp2 alaçaksiniz :))

Bir Teşşekür yeter :)
Shark Bir Nostale Efsanesi :D

Hiçbir Spm Yok 16 lwlim Eğer Yüksek Lwl Olursam Hepinize Yardim Edicem :) Chheos
9

2

Monday, July 29th 2013, 5:49pm

Ciddi misin ?

alt+a

3

Monday, July 29th 2013, 6:28pm

bana çok yararlı oldu teşekür ederim daha iyi iş kasabileceğin :)

4

Monday, July 29th 2013, 8:16pm

Hiç Önemli değil :))))) :rolleyes:
Hiçbir Spm Yok 16 lwlim Eğer Yüksek Lwl Olursam Hepinize Yardim Edicem :) Chheos
9

• "exterminator12" is male

Occupation: ThePrestige™

• Send private message

5

Monday, July 29th 2013, 8:21pm

Ya Kardeşim Bak en iyi 15 lvl da meslek seçtigin zaman ztn 1 saat spaceye bas hemen iş 15 lvlda 5 6 oluyor sonra işte git 3 lvlarda aynı şeyi tekrarla
işin öyle öyle 20 lvlda 15 olmalı 25 lvlda takarsan hemde sp2 yle degil gidip sen 55 lvl gibi loddsuz sp3 takarsın (Görevlerle)

You Know My Name Not My Abilities !
ThePrestige™

6

Monday, July 29th 2013, 8:57pm

Ciddi misin ?

alt+a
Bir şeyle de dalga geçmek yerine teşekkür edin. O yardımcı olmaya çalışmış. Bak birine de yardımcı olmuş (PlayHard). Konu için teşekkürler. :)

7

Monday, July 29th 2013, 10:25pm

@Rinion Bu konular forumda çok çok fazla ve tekrar açılması ilginç.

8

Monday, July 29th 2013, 10:30pm

@Rinion Bu konular forumda çok çok fazla ve tekrar açılması ilginç.
Arkadaş forumda yeni baksana. ^^ Bilmiyor demek ki. Dalga geçmek yerine söyleyebilirsin. alt+1