You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nostale Türkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

kerem1249

Kralın Tacı

• "kerem1249" is male
  • "kerem1249" started this thread

Occupation: Okçu

• Send private message

1

Wednesday, July 3rd 2013, 11:57pm

Melek Kanadı Nasıl Kasılır?

Merhaba Maceracılar!

Çoğunuzun nasıl daha seri olarak kasılacağını bilmediğiniz melek-kanadı eşyasının kasılma taktiklerini anlatacağım.
Büyücüler için;Kutsal Büyücü(SP2) kartıyla shanera zindanı katlarındaki tüm yaratıkları keserek 10 dakikada bir melek kanadı düşürebilirsiniz.
Ayrıca Buz Büyücüsü(SP3) kartıyla batı mt. krem ve doğu mt. kremde kurt,aslan kurt lure yaparak 20 dakika içerisinde 1 veya 2 melek-kanadı kasma olanağı vardır.
Çınar Ormanında Yak Savaşçılarında Karanlık Büyücü(SP4) ile çok rahat melek kanadı kasabilirsiniz.Yak Savaşçıları +75 ve kartı sağlam oyunculara önerilir.
Okçular için;Avcı(SP1) kartıyla batı mt. krem ve doğu mt. kremde kurt,aslan kurt lure yaparak 20 dakikada 1 veya 2 melek-kanadı kasabilirsiniz.
Doğa Koruyucusu(SP4) ilede Shenera Zindanı katlarında ve Köknar Ormanında lure yaparak rahat melek-kanadı kasarsınız.Köknar lure için yanınıza kutsal büyücü birini alın can bassın.
Cambaz(SP2) ile fazla melek kasma olanağınız yoktur.Ama eğer cambaz kartınız +7 üstü ve 49 iş üstü ise, karakterinizde +75 ise Yak Savaşçılarında melek-kanadı kasabilirsiniz.
Kılıç Erleri için;Haçlı Şövalye(SP3) kartıyla Shanera Zindanı katlarında melek-kanadı kasabilirsiniz.
Savaşçı(SP1) kartı ile batı mt. krem,doğu mt. krem ve kartınız ile seviyeniz sağlamsa çınar ormanında melek-kanadı kasabilirsiniz.
Ninja(SP2)nin melek-kanadı kasmakda kullanışı yoktur.
Berserker(SP4) ile Yak Savaşçılarında full element verilmiş statlarla mükemmel atak yaparak çok seri melek-kanadı kasarsınız.

Ayrıca genel klavuz olarak 50-60 seviye iseniz kartınız ve mesleğiniz farketmeksizin batı mt. krem kurt lure ile melek-kanadı kasabilirsiniz.
Bol melek-kanadı dropları!
Not:Bir melek-kanadı şuan itibari ile piyasa değeri ortalama 20k'dır.

İyi Oyunlar İyi Forumlar...

[TR]Arda

Çaylak

• "[TR]Arda" is male

Occupation: Büyücü

• Send private message

2

Saturday, July 6th 2013, 11:48am

Peki Ya Sp5lerle Nerde Kasarız ?
Bilginiz Varmı ?

It's just a game, It will never happen.

!LqNe!

Seçkin

• "!LqNe!" is male
  • "!LqNe!" has been banned

Occupation: Öğrenci

• Send private message

3

Saturday, July 6th 2013, 4:13pm

SP5 derken hangisini kast ettin ?

kerem1249

Kralın Tacı

• "kerem1249" is male
  • "kerem1249" started this thread

Occupation: Okçu

• Send private message

4

Saturday, July 6th 2013, 10:22pm

SP5 ateş,SP6'da Su elementi olduğundan melek-kanadı kasmakda fazla kullanışları yoktur.
SP6'larla köknar ormanında lure yapıp kesebilirsiniz ama eğer +80 iseniz büyük ihtimal melek-kanadı düşmez.
SP5 lerde SP6 lar gibi kasılma kartı.O yüzden şu ana kadar çıkan 2. nesil sp ler ile melek kasmak bana göre zor.
Klavuzdaki taktikler ile melek-kanadı kasın ;)
SP7 ışık elementi olursa klavuza ekleyeceğim yeni bilgiler olacaktır ^^

• "ExelDragon" is male

• Send private message

5

Monday, July 8th 2013, 3:38am

Sp5 Büyücü İle Çınar Ormanında Güveleri Toplayıp Kesebilirsinizi Bunuda Ben Ekleyim :D

6

Tuesday, July 9th 2013, 11:36am

sp8 e kadar rahat çııcakda akrdaşlar eğer sp7 çıarksa ve lodluk tarzda olursa wk lar saderler sp7 e yönelir ve alıçlarında sp4 wk sp3 saderi ucuzlar

7

Friday, August 30th 2013, 1:13pm

Bu şanssızlık mı yoksa ben mi yanlış yapıyorum ?
Cadıları Lava Golmeleri İskeletleri 3 gün boyunca temizledim 1 tane bile kanat düşmedi yanlışmı kesiyorum B1 i kesiyorum üfürükçü falan hepsini yaptım

Her vedanın ardında bir bekleyeni vardır kimsenin bilmediği ve her gözyaşının altında bir dua kimsenin duymadığı.

King456 Reis

Tecrübeli

• "King456 Reis" is male

Occupation: Arenada Akıyorum

• Send private message

8

Wednesday, February 26th 2014, 8:32pm

Arkadaşlar emeğe saygı ama sp7 sp8 çıkarsa oyun biraz kötüleşir.Bana göre heliki Sp7 ışık olursa adamlar lodda wk sadr fazla işe yaramamaya başlar ve oyun sp ler baya artıkça oyun sıka bilir diye düşünüyorum ben sp7 sp8 e biraz zor alışa biliriz.Emeğe saygı güzel bi konu olmuş alt+1 alt+1
Her ne çıkarsa yoluma,selam verip yürümek istiyorum ben.Yoruldum artık acı çekmekten.Yatıp dinlenmek istiyorum.Acı acı nereye kadar dinlen artık Reis Sende:sleeping:
Canım Türkiyem ..tr Allah Bize Yardımcı olsun. ..tr