Son Olaylar

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• RiadneSonya -

Konuyu cevapladı Okçu sp tercihi.

Peki 90'dan sonra wk yı satmalımıyım yoksa bir kenarda dursun işime yarar mı?Bir de sp7 alınca pve de yapıcagım için hangi kanadı basmalıyım oniks mi?
  • RiadneSonya -

Okçu sp tercihi adlı konudaki nostale012 adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Okçu sp7 hem pvpde hem pvede işini görür. Wkya pve için bişey diyememde pvpde biraz işlevsiz bir kart. Sp8 hakkında deneyimim yok.
  • RiadneSonya -

Konuyu cevapladı Okçu sp tercihi.

Alıntı ,TheSparolw: “SP8 i pek önermem -90 da iş göreceğini sanmıyorum sağlam stat yapmadıkça. WK 13 e masraf yapmaktansa 9-11 de alabilirsin ve ek olarak 13 sp7 alabilirsin. ” Teşekkür ediyorum aradığım buydu
  • RiadneSonya -

Okçu sp tercihi adlı konudaki TheSparolw adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    SP8 i pek önermem -90 da iş göreceğini sanmıyorum sağlam stat yapmadıkça. WK 13 e masraf yapmaktansa 9-11 de alabilirsin ve ek olarak 13 sp7 alabilirsin.
  • Magician -

Meftun adlı kullanıcının duvarında YaKamoZ adlı kullanıcı tarafından yapılan bir yorumu cevapladı.

Duvar Cevabı
    sfsadafasdfa :D