Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 76.

• Bana kalırsa eğer sp6 yı sevmiyorsan sat ve güzel bir sp3 al onla su element gerektiren tüm pve alanlarını yaparsın ve düşük levelde rahatlıkca raidlere katılırsın.

• Gelgit için 70 element kalanını yp yapabilirsin ya da 70 element 20 civarı saldırı kalanıda element yapabilirsin. Volkan için ise 60 element 30 saldırı kalan yp bence daha iyi olur.

• Alıntı ,hstlk56: “Öncelikle yorumlarınız için her bir forum üyesine teşekkür ederim. +13 sp8 seçme gayem şudur:''Sp8 buffu hasar yükselimi veriyor 85 lv büyücü asasında da hasar yükselimi var yani her vuruş max.damage demek tamamen slotların kesilmesi ve teklemek demek.''. Daha sonra sp6 konusunda da pek ılımlı yanaşmıyorum ve sp5 kartının tüm skillerini de seviyorum. DarkGunner yani büyücü sp4 genellikle sevdiklerim arasında. +9~+11 arasında büyücü sp5 ve büyücü sp6 daha sonra +13 sp8 alıp böyl…

• 13 sp8 abartı olur 10-11 ideal senin için çünkü düşük seviyelerde lod harici kullanmayacaksın. 13 sp6 alsan daha iyi olur senin için. Büyücüsün tilkicik kesinlikle almalısın heleki şuan raid varken... 63 lv r6 bir asa işini görür çok zorlanırsanda büyü kesimi midye atarsın haricinde gerekmez -88 de. Zırhınada bir tane bp dolum midyesi alırsan tadından yenmez. Ayrıca pve için sp5 de çok güzel kart onuda denemelisin 11 12 civarı al bence sonrada serice seviye kasıp keyfine bak

• Essovius Gelişim Önerileri

Essovius - - Okçular

Güncelleme; 88 seviye oldum Sp7 aldım (fc de basiyi ve çölü rahat dönebilmek için ayrıca baya da keyifli kart) Yakında k seviyede kasmaya başlayacam o sırada 90 olurum diye düşünüyorum. Volkandaki günlük görevler hakkında bilgim yok yardımcı olucak varsa şimdiden teşekkürler. Hala öneri bekliyorum arkadaşlar konuyu daha kilitlemedim ve hergün foruma giriyorum o yüzden çekinmeden düşüncelerinizi ve önerilerinizi ifade edin lütfen. Akıl akıldan üstündür. Keyifli forumlar

• Şimdiden tarotunu anceni al event günü daha da artar fiyatları

• Alıntı ,cuma6886: “fake ilede idare eden bir pve yapmak mümkün bence ya ” Ama bütçesini baz alırsak fake çok yararlı olmaz o paraya çok daha iyi bi 88 kılıç alır daha güzel hasar çıkarır

• Alıntı ,Tyndeos: “81 lv oldum ama artık lv kasmak yerine para kasmaya karar verdim sizce fake kılıç mı almalıyım yoksa 88 kılıç ta iyi pve yaptırır mı ? ” Haftasonu exp eventi var ve sen level kasmayı bırakıyor musun? Yazmadığını düşünüyorum haftasonu 88 lv olmaya çalış sonra 90 kasmaya çalış. Savaşçıda fark yaratmak istiyorsan (pve olarak) 92 olman gerek fake kılıç pek de tercih edilmez pvp de tercih edilir sebebi de kritiğidir. Bence 88 kılıçla rahat bi şekilde 92 kasabilirsin bunu bi dene 88 …

• Essovius Gelişim Önerileri

Essovius - - Okçular

Uzun zamandır güncelleme yapmıyordum burası paslanmadan yapayım dedim. 83 seviye oldum, R5 83 yay alıp +6 bastım (hedef +8) Lodda rahat olmak için arena res seti aldım. Amacım bir an önce 90 olmak Kart olarak casus ve wk var, sp7 ve sp8 almayı düşünüyorum, zırhım yeterli zaten ama yaya midye basmayı düşünüyorum. Düşüncelerim şuanlık bu şekilde, önerilerinizi bekliyorum. Keyifli forumlar

• Alıntı ,Tyndeos: “Beyler çok acil soruyorum bu aegir işe yarar mı ?board.tr.nostale.gameforge.com…13ec59935416c94b5718f0dd1 ” Sana lazım olan yetenek zaten A seviye işe yarar hem de fazlasıyla değerlendirmelisin

• Okcu Pve Partner ve Pet

Essovius - - Okçular

@MertMertMert35 oyun içi nickin ne bu arada marunun yetenekeri ne ve ne kadara aldın ?

Essovius - - Okçular

Alıntı ,MertMertMert35: “venus bulursam alırım ilerde . syan maru aldim bifr fluff ” Ne demek istediğini anlamadım tekrar yazar mısın lütfen ?

• En iyisini düşünmüşsün bence de öyle yap zaten evente şurda ne kadar kaldı ki bedavadan alırsın aegiri artık gerisinide senin şansına göre yaparsın belki tekde S gelir maliyetin olmaz

• Alıntı ,cuma6886: “Lucifer pvp için kullanılan bi partner uk. Pvpde iş göreceğini sanmıyorum ” *Pve de iş göreceğini sanmıyorum* Katılıyorum o sp güçlendirme silme yeteneğine sahip o yüzden pvp de işlevsel bi kart.

Essovius - - Okçular

Bence şuan venüs al kış eventindenise s buff aegir yaparsın

Essovius - - Okçular

Alıntı ,cuma6886: “mantıklı aslında kış etkinliğinde aegir çıkıyor kutulardan. Venüs raiddlerde bir numara exp olayı bi an aklımdan çıkmış ” olur öyle sıkıntı yok benimde aklıma birden geldi aegir ve maruya para vermek saçma kalıyor zaten raidleri serice yapılan partnerle şuanki fiyatları verilmez

Essovius - - Okçular

Aegir tanklama konusunda gerçekten bir numara onun eline kimse su dökemez ama çok yavaş kalıyor ayrıca ben aegire kötü demek istemedim ama venüs pvede çok işlevsel q yeteneği lureyi zor yapan yakındövüşçü sınıflar için ideal 10 birim içindeki herkese hasar veriyor ve venüs dememin sebebi exp buffundan dolayı şimdi gidip b exp bufflu bir venüse 40-60m vericek fazla gelebilir ama 2 ay sonra zaten aegirin eventi olucak şuan aegirler s bufflu 30-40m az daha koysun venüs alsın eventte aegir yapar bu …

Essovius - - Okçular

Oynayacağın alana göre daha farklı şeyler olabilir sp ne göre falan bunları belirtsen daha iyi olur ,volkanı ağırlıklı oynuyorsan fibi sana yaramaz ters elementten çok hasar yer, bunları belirtirsen daha iyi yorumlar alabilirsin ayrıca partner olarak nerede oynayacağının pek önemi yok venüsden şaşma derim kesinlikle venüs almalısın.

• Alıntı ,cuma6886: “büyücü peti ne yapacak ” pet yerine partner dicektim. Zaten sav tank büyücü yani hasar odaklı partner alsa daha iyi olur.

• Bana kalırsa venüs çok iyi almalısın pveci için ideal bi partner o yoksa bile savaşçısın büyücü bir pet al iyi olur