Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 106.

• Essovius Gelişim Önerileri

ikibiniki123 - - Okçular

Alıntı ,Essovius: “Asas > Avcı > Sp8 > tüm spler ” sp7>sp8 xd lvli birden kasmak istiyor ondan herşey sıkıntı da xd

• Essovius Gelişim Önerileri

ikibiniki123 - - Okçular

ya canlarım ciğerlerim neden bu kadar resmi konuşuyosunuz azıcık rahat olun öncelikle kardeşimiz durmadan hesap alıp kasıp doldurup boşaltıp satıp yeni hesap alıp devam eden oyunu eğlencesine oynayan birisi para sorunu hiç yok ha bu demek değil ki abart xd 15 avcıya takılan canım kardeşlerim için 15 avcının neresini beğenmediniz aşırı derece ileriye dönük bir sp 90 dan sonra volkan döner 90 raidlere girer arenada pvp yapar kritiği çakar buffları basar yetenek arenası zımbırtısında takar. tamam ş…

• ------şuan oynamıyorum---- açıkcası okçu olarak başladım sadece okçu oynadım başda 75tl çektim wk aldım köpek gibi didindim oyunda yedim içtim oyuna yatırmadım şuan 93 lvl r7 92 yay gerisi r6 set kartlar normal bir oyuncuda olması gereken kadar var para yatırmadan oynanmaz değil para yatırmadan "hızlı gelişemessin" ha nos çekende çekmiş fakat doğruya doğru yukardaki @sucuklukahve gibi arkadaşlarıma da durmadan o kadar çekmeyin beyninizi kullanın demekden de çekinmedim ------pişman değilim------

• 90 item pve

ikibiniki123 - - Okçular

fake dizmek yerine önerim 88 onada bütçe yetmiyorsa 90 dır eğer okçuysan

• TR serverde büyücü :)

ikibiniki123 - - Büyücü

Cidden herkes gelgit demiş fakat büyücüm olsa büyük ihtimal gelgit almam Pvp için 7 alınabilir fakat +93 lvl bir dg destek asa + sağlam r7 pvp midyeli bir tabancayla herkesi kesebilir (örneklerini gördük) Sp8 solo act6, lod, volkan "yapabilir" volkanda o kadarda iyi olmasada Sp3 büyücüde büyük çoğunluğa göre en iyi solo volkan dönen sp atmayın şunu bi kenara (ha sp6 da durmadan mega getiririm kombolar tutar diyosan farklı) Sp5 solo lod ve pvede gerçek harika iş çıkarıyor. Büyücü item olmamasının…

• AseoLz 1~??

ikibiniki123 - - Karakter Gelişimi

marunun statları anne marudan daha iyi

• Lextra Gelişim

ikibiniki123 - - Okçular

fark etmez bro keyfine kalmış parana göre al bi wk bide r4+7 63 yay arkana yaslan

• AseoLz 1~??

maru

• WK Almamda yardım.

ikibiniki123 - - Okçular

Bide loddaki kemiğe, ateşe, lanedere ve şovalyeye ele yemedikleri sürece dediğim stat daha fazla vuruyo olması lazım belki ateş ve kemikde aynıdır ama lander ve şovalyede kesinlikle daha çok vuruyo

• WK Almamda yardım.

ikibiniki123 - - Okçular

lodda wk ile 90 çıkmak sorun değil sorun olan volkanda sp1 okçu ile tüm haritayı toplayıp kesenlerin itemleri sağlam ve "genellikle" 92-93 lvllar. Grup volkanda wk sp1 okçudan daha kullanışlıdır. Solo volkanda ise okçu sp7 gibi çok tatlı bir sp var

• WK Almamda yardım.

ikibiniki123 - - Okçular

Sonra lodda 30k atıp volkanda 3-4k atsın her slotun resi %85-80 hangisinden sonra daha iyi bilmiyorum daha az değil

• Lextra Gelişim

ikibiniki123 - - Okçular

level kas wk al neler yapmak istediğini yaz zamana bırak

• WK Almamda yardım.

ikibiniki123 - - Okçular

Ha bide midyeler önemli

• WK Almamda yardım.

ikibiniki123 - - Okçular

Benim wk statını hatırlamıyorum da Şöyle yapmaman gerekenleri söyliyim: 1- Savunma verme 2- Full ele verme 3- Saldırı vermekden kaçınma ama abartma da 4- Ypbp 10-15 vermeyi unutma bunlar etki olarak sana saldırı vericek zaten. Dip Not: galiba 10-15 ypbp 70-80 ele gerisi saldırı veriyoduk öyle bişeydi

• 88 almak yerine 90 alman bir yana (ki 2 sinede parfüm basıcan) bide petini değiştirmeni öneririm

• AseoLz 1~??

O kadar nos çekmenden öcne sana şunu söyliyim; O nosa vericeğin parayla "karnını doyurabilicek miktarda" yemek yediğin gün sayısı kadar oyunda uğraşsan daha çok m kasarsın

• Alıntı ,Ausch: “Bence wk almalısın. Ben sp8 ilk çıktığı zaman +11 99 80mden almıştım Sp8 skillerinin ışık enerjileri wknın verdiği enerjiden az. Ateşe daha düşük vuruyorsun.Kemiklere wk ile eşit vurabiliyor. Verdiği bufflara baktığımız zaman pvp yapsanda "ayla" buffı fluffy olduğu halde çok değiştiğini görmedim. Lodda kullanabilceğin bufflara baktığımızda sihirli sözün verdiği ışık enerjisi dışında pek bişey göremiyorum. Lodda alabilceğin hasarlar gölge ,ateş ve su yani gelebilecek bufflar ;yans…

• Sp5 pvp statları +12

ikibiniki123 - - Büyücü

sl ler neler?

• Peri kanadı.