Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-11, toplam 11.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Essovius Gelişim Önerileri

rayisact - - Okçular

@Essovius düzenleyebiliyorsan alıntıyı kaldır uyarı alma (Piramit)

rayisact - - Okçular

Mhh bende yös çalışıyordum Pvp olmadığın sürece her türlü yardımda bulunabilirim

rayisact - - Okçular

Çok fazla kasabileceğini zannetmem isterse pts yapar

rayisact - - Okçular

Alıntı ,ATSIZ: “@rayisact Düşük levelde kalacağım diyor sanırım arkadaş söyledğin mantıksıız ” Elindeki sp ve düzgün itemlerle baside dönebilir bence? Almanlarda 45lv adam 90 kesiyorken neden basi kesemesin ki

rayisact - - Okçular

Alıntı ,Essovius: “İşte bende o şaheserlerden arıyorum r7-r6 falan bulsam alırım ama göremedim pazarda ayrıca 15 asas da ws de çok keyifli çünkü örnek vermek gerekirse +11 bi sav sp1 ile ws atmıştık ben avcı takıyordum ama adam benden çok kritik vuruyordu ve ben de hemen ölüyordum daha sonra asas taktım ve ws attık bu sefer ben yeşil can kesiyordum hemde asas çok keyifli oluyor ondan itemlerimide güzel bi midyeyle güçlendirirsem düşük seviyede terminatör olurum itibar kasmam kolaylaşır (icebreak…

rayisact - - Okçular

Yo en iyisi 88 set + casus

rayisact - - Okçular

İleriye dönük demişsinde ilerisi dediği h lvl kasarken avcımı kullanıcak anlamadım Eğlence için almış olabilir bu bizi ilgilendirmez ama öneri istediği için onu söyledik

• Eh eğer tek başına bir şeyler yapmak istiyorsan okçu daha faydalı olur, tabi eğlenmedikten sonra bir anlamı kalmaz Hangisi daha eğlenceli gelirse onu seç, pişman olmazsın

• Sadhar Gelişim

rayisact - - Karakter Gelişimi

Öncelikle 92 olup düzgün itemler almalısın, bunu dışında reslerini yazmamışsın ama magma valakus vs. o reslerini tamamla. Kahramanlık kasmayı unutma. Gördüğüm kadarıyla petin iyi gibi. S buff maru iyi olabilir. Kartlarını lodda kas ve sp1 ve sp8i +9 yap. Meleğini kendin kasman daha faydalı olur. Sp5-6, act5 raidleri yap. Ha birde yertirand yap onun kutusundan çıkan res aşırı iyi! Perilerini max lv. yapmaya bak. Savascıda takıların özelliği nasıl olur bilmiyorum ama takılarında çok önemli. İtemle…

rayisact - - Okçular

@cuma6886 'nın dediği gibi biraz saçma yapmışsın. Özellikle sp1 gereksiz olmuş. Gidip 55 olduktan sonra loda girip hızlı bir şekilde +90 olup raidlere katıl. +75 olduğunda fcde şan ve item kasa bilirsin. Bunların dışında boş zamanlarında melek vs. toplarsın. Ayrıca 88 olduğunda düzgün 88 itemler bulursan/yaparsan bir takımla beraber kahramanlık kasarsın. Kahramanla beraber seviyende artar hem. Takı ve reslerine önem vermeyi unutma. Birde en önemlisi asla arenada boş boş dolaşma, gidip pve yap :D…

• Hangi resleri kullanmalıyım?

rayisact - - Büyücü

75 arena ayak/88 magma el alırsın ateş ve gölge resin tamamdır. B komb su ve ışık yapabilirsin. Ayrıca midyelerinlede destekleyebilirsin.