Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-3, toplam 3.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Essovius Gelişim Önerileri

sarhosamip - - Okçular

Fc de kendi seviyendeki yaratıklarlardan , Dev savaş horozu , Fernondaki iblis köpeği

• Essovius Gelişim Önerileri

sarhosamip - - Okçular

sp8'i önceden denemediysen direk 15 alma derim ama deneyip beğendiysen tamam . Wk alıcaksan ve solo döneceksen maymun şapkası , kör azaltıcı midye , altın kanatlar takarsan birde petine tanklatırsan kör derdinin olacağını düşünmüyorum. sp8 hançerden güç alıyor ona göre midyeyi ona atarsın

• Sanırım bende 1-2 kez nos çektim onun harici hep kendim para kastım . Nasıl kastıma gelecek olursak , basiliklerden çıkan itemlere r deneyip güzel fiyatlara sattığım oluyor . Güvercin ve kertenlelerde melek kasman daha iyi olur çünkü artık 70 olmuşsun. Bence de kasılmaya bak ayrıca kesinlikle fc'li aile girmelisin . Sana çok popüler bi söz söyleyeyim '' r7 çıkarsa 70m'' Eğer açılırsa en az 1 kere en çok 2 kere ailecek yapabilirsiniz. Seviyen yükseldikçe farklı raidlere katılabilirsin . Oyunda ço…