BEBEYİM NEW

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• BEBEYİM NEW

YENİ

İlk önce hesap bilgilerini paylaşayım
      20lv
      3iş
      Winnie Beyaztüy taşıt
      Kahverengi Çalıkuyruk
      Panda kostüm-şapka
      Şuan 20lv im ve PVE olarak kurmak istiyorum 50-55lv'e kadar nos çekmeyi düşünmüyorum başlangıçta 30nos çektim Fırsat Paketini aldım bu idare eder gibime geliyor lod zamanı da wk parası kadar nos çekip devam ettirmek istiyorum okçu için nos çekmeden zor olacak diyorlar ama hadi bakalım :D

Bu arada pve becelerini söyler misiniz onları açayım (Eğitmen Calvin deki) .balboa .balboa .balboa
      Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa!
    • YENİ

Tekrar tekrar söylemekten yoruldum ama

1- Pts yap
      2- 30/40 arası mühür kasıp cuby yap (kurucu olacağın için r4 üstü kutu gelcek)
      3- Kurulan cubylere de katıl
      4- Paranı herşeye harcama
      5- Fibi al
      6- r7 veya 6 kutu çıkarsa aç 45 yay çıkarsa +6-7 bas.
      7- Level kasmak için acele etme yavaş geliş.

PvE yönelik oynamak istiyorsan levelde rushlama çünkü hızlı level kasıp itemsiz kalınca ortada kalırsın. Yavaş yavaş ilerle ve r6 +7 45 yay ve 55 zırhın olsun en azından. Sonra dark castra gibi raidlerle hem para kasarsın hem ilerde kullancağın yay olan Cai"peru için barış yayını çıkartmış olursun. Taşıt değiştirmek işine yarayabilir. En ucuz taşıttan alman yeterli olur senin için. Sahil seti veya kaplan setini öneririm. Birisini alıp kullanman yeterli olur ama onları alana kadar komi üniforması alabilirsin. En azından tempo verir. Ama yine de alabilirsen komi yerine ototilki alman daha iyi olabilir ama sana kalmış orası. İş konusunu sıkıntı etme. Lodda kasılcak zaten. Kalan önerileri de levelin yükseldikçe azar azar veririm.

Edit: İhtiyacın olursa yardıma oyundan yaz. Yardım derken gelip tüm görevleri yapmam.
    • YENİ

Eperial biraz gereksiz olmuş. İşini kasacaksan iyi ama o kadar işi Rumial varken Eperiale kasmak mantıksız olur. Tekrardan dediğim gibi wk kartını değiştirmeye hiç gerek yok melekler ucuz. Loda wk ile gireceğinden gerek ance ile gerek ruh taşı ile işini kasman kolay olacak. Bir şey almadan önce birine danışırsan iyi olabilir. Bu sayede gereksiz masraftan kurtulursun. Nickim •Auschwitz• yardımcı olurum.

Başarılar :Çay:

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA, YAŞA!