Şu oyunu para yatırmadan oynayabilen bir insan arıyorum

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Şu oyunu para yatırmadan oynayabilen bir insan arıyorum

Merhabalar merhabalar.

Bu oyunu 4 sene önce 47 LV' e kadar az biraz oynamış biriyim. 1-2 ay önce de tekrar başlayayım dedim. Yani oyun hakkında bildiklerim fazla değil. İlk 40-50 seviyelerde telefondan 5 er TL lik 3-4 kere yükleme yaptım bazı teçhizatları almak için. Şimdi ise 70LV okçuyum. Şansıma bu ay etkinlik varmış ve "düşük seviyeden ötürü??" lolaya giremediğim için karpuz ve misket satarak 20m kadar para biriktirebildim. 0 wk alıp, +8 bastım. Fakat artık karpuz misket alan yok, ki olsa da 6 gün sonra bu etkinlik bitecek. Shanera' da yarım saatlik uğraşımdan sonra sadece 10 tane melek kanadı düşürebildim. SP7 alacak param olmadığı için de çamlık da kasamıyorum. Ve önemli noktaya gelelim!

Nosville' de +9, +10, +11 kartları satan mı dersin, daha kasmadan +9 dizen mi dersin hepsi var. Bir gün tek kartı olan, öbür gün +10 casus, +9 hergele satıyor ?

Ben mühürlenmiş iksir alıp bazen zarara girip bazen 500k kar edince seviniyorum D: o da zaten bitti, 90k dan 115 e çıktı tane fiyatı.

"Nos çekenlere çekememezlik" yapma derdim yok. Oyunu emek ile oynayan bir kişi varsa arkadaş listesine hemen şimdi ekleyebilirim. Ve başka bir gelir yöntemi varsa bildiğiniz ona razıyım. Ancak ticarette 20-30m para olmadan yeterli kar edilmiyor. "3 gün" shanerada gözlerim ağrıyana kadar uğraşıp sadece 3m biriktirebiliyorum. Onu ticaret yaparak arttırdım ve elde ettiğim kar 250k D: Sanırım başka yazacak bir şeyim yok, okuyup cevap yazanlar için minnetarım :)
  • öncelikle nostale takım oyunu olarak görülebilir.hani bireysel olarak yapabileceklerin tabiki var, ama lod olsun lola raid olsun diğer etkinlikler olsun hep takım halinde.o yüzden bolca tanıdık gerekiyor. melek kanadı şuanda karlı sayılır aslında, dün çıkarken 32den toplu alırım diyenler vardı. bunları bi tarafa çekersek nos çekmeden tek başına dediğin gibi iki üç günde anca 3m çıkabiliyor.
    bunları geçer de öneri verebileceğim kısma gelirsek, telefon ile nos çekme. ihtiyacın varsa altın kas,bekle uygun fiyattan al.hani yüklü çekmediğin sürece zarar etmiş olursun bana göre. köyde oturanlar arenada mızıklayanlar bi gün çulsuzken diğer gün dolu olanlar çoğunlukla hırsız,dost kazıklayıcı,çevresindekileri kullananlar bana göre.
    bunlar da bi yana en kötü 85-88 lv ol ki karakterin hasar verebilsin,millet raidlere almaya başlasın.sadece lod değil nerede bulursan kas. fc de basilisk kesmek de iyi oluyor. öyle yani
  • Raidlere girememe sebebin seviyen vs değil para yatırmadanda iyi biyerlere gelebilirsin lolada günde 20-30m para var herkesin bildigi gibi ben 60 levelım ve istedigim raide girebiliyorum sen biraz parandan feragat edip yanına bir sakura almadan raidlere girmeyi beklersen giremezsın discourd vs kullanmıyorsan arkadaş cevren yoksa seri seri giremezsin lolayla +15 kart alan emekcide var mob yapıp 5m parasıyla nos alıp satarak 50m e ulasıp kart ticaretine baslayıp kaar edip biyerlere gelende var bunlar tabiki beyin zeka ve zaman işi gerektiren şeyler herkes yapabilecek diye birşey yok kiminde +11 kart anca vardır ama full parayla dizmiştir carını kımınde 15 kart res item herşey vardır ama emekcidir bilemezsin para yatırmadanda başarılı olmak var ama mantıken düsünürsen günde 8 saat calısıp enaz 50 tl para kazanabilirsin bu parayı oyuna yüklesen 30-40m para eder diyelim ama masa basında en iyi ihtimalde(raid varken diyorum bolluktayken yani normalde bunun yarısı bile etmez) 8 saate 20 taş catlasın 30 m para kasabilrisin ki bu raid sürelerinde raid yokken 10m bile zor yani demek istedigim uzun lafın kısası önemli olan zamanı doğru kullanabilmek 3 gün oyunda online olup aldıgın kartı 1 gün işe girip calısıp nos yüklersın 3 günde alıcağını alırsın geri kalan 2 gündede keyfıne bakarsın oyuna para yatırmak lüks değil zaman kazanımı kimi zaman tabi doğru ticaretten anlıyorsan umarım anlatmak istedigimi anlayabilmissindir iyi forumlar.
    Mikasa Ackerman <3
  • Sanırım bende 1-2 kez nos çektim onun harici hep kendim para kastım . Nasıl kastıma gelecek olursak , basiliklerden çıkan itemlere r deneyip güzel fiyatlara sattığım oluyor . Güvercin ve kertenlelerde melek kasman daha iyi olur çünkü artık 70 olmuşsun. Bence de kasılmaya bak ayrıca kesinlikle fc'li aile girmelisin . Sana çok popüler bi söz söyleyeyim '' r7 çıkarsa 70m''
    Eğer açılırsa en az 1 kere en çok 2 kere ailecek yapabilirsiniz. Seviyen yükseldikçe farklı raidlere katılabilirsin . Oyunda çok rastlamasamda yıldızçiçeği avlusunda siyah taşderisi düşürüp a veya b kombinasyon başka reslerle birleştirip hem kullanabilir hem satabilirsin . En güzel para kasma yöntemlerden biri peri kasmaktır 80'e kasıp satmak . +0 0 spler alıp + basıp lodda iş kastırarak onları satabilirsin . Eminim daha çok yol var ama aklıma gelmiyor benden bu kadar .
    - :3d-ninja-
  • Malesef okçu ile başlamak çok büyük bi hata olmuş çünkü okçunun itemleri çok pahalı wk nı satıp savaşçıya geçmeni öneririm en rahatı, bu arada melek kasıp yada raid yapıp kutuları açıp R5 R6 R7 midye çıkartıp değerliyse satabilirsin hiç belli olmaz R7 midye 7m-200m arası değişiyor :kahve:
  • Doğrudur senin sirtin sandalyeye yapisir sabahtan aksama kadar para kasmaya cabalarsin o adam saniyesinde elde eder o parayi ama yargilama isi kimsenin haddine degil bide soyle bak sen evinde bilgisayarin karsisinda oturarak kasiyorsun parayi o yargiladigin insanda belkide sabahtan aksama kadar disarida calisip kendince eglendigi bi oyuna para yatiyor benim oyunu aktif oynadigim surecte calisan cok arkadasim vardi loda anca ch4-5 yetisiyorlardi dusun
    Frankofon değil,Asyalı
  • RevolveR yazdı:

Doğrudur senin sirtin sandalyeye yapisir sabahtan aksama kadar para kasmaya cabalarsin o adam saniyesinde elde eder o parayi ama yargilama isi kimsenin haddine degil bide soyle bak sen evinde bilgisayarin karsisinda oturarak kasiyorsun parayi o yargiladigin insanda belkide sabahtan aksama kadar disarida calisip kendince eglendigi bi oyuna para yatiyor benim oyunu aktif oynadigim surecte calisan cok arkadasim vardi loda anca ch4-5 yetisiyorlardi dusun
    bkz: ben xd
  • ------şuan oynamıyorum----
    açıkcası okçu olarak başladım
    sadece okçu oynadım
    başda 75tl çektim
    wk aldım
    köpek gibi didindim oyunda yedim içtim oyuna yatırmadım
    şuan 93 lvl r7 92 yay gerisi r6 set kartlar normal bir oyuncuda olması gereken kadar var
    para yatırmadan oynanmaz değil para yatırmadan "hızlı gelişemessin"
    ha nos çekende çekmiş fakat doğruya doğru yukardaki @sucuklukahve gibi arkadaşlarıma da durmadan o kadar çekmeyin beyninizi kullanın demekden de çekinmedim
    ------pişman değilim------
    Tekrardan emekli :Çay: :byrak :Çay:

Bana bişey yazmak istiyosan @ kullan 8)
  • Yav ne diyelim bende oyuna para yatırdım başka oyunlarda skindir flaan ama yatırırken hep için gitti mesela hiç 3k falan çekmedim.Nispeten Türkiye şartlarına göre rahat bir ülkedeyim ve işim gereği maddiyat konusunda rahatim( bunu bir sonraki söz öbeginin anlaması olsun diye yazdım) ama oyuna nos verirken içim gidiyor valla.Cunku sonuçta günde kaç saat çalışarak kazanılıyor o para ve oyuna yatırmak bana biraz parayı boşa harcıyorum gibi geliyor.O yüzden şu 6-9k nos satanları hiç anlamıyorum.Oyunlar parasız daha zevkli emin olun o bir günde car dizmenin amacı ego kasmak,oyun oynamak değil.Cunku +15 kartları aldın R7+8/9 seti dizdin çektin 6t magmadir diğer reslerdir işte kostümdur sapka maskedir pet partner peri iç itemler.Ee ne kaldı oyunda ki hop sürekli arena vs.O yüzden siz parasız oynamak istiyorsaniz millete takilmayin ve kendi oyununuza bakın.Biri size +11 kartıyla gel ws ezik mi diyor, benim senin seviyene inmemi bekleme deyin gidin şaninizi kasin İtem yapın basi dönün yoksa tr serverinda oynayamazsinjz suanki kitle ile.
  • kardeşim ben sadece 200 nos çektim oda 4yıl önce felan 100-100çekmiştim wk nı 9la git lvl kas herşeyin başı lvlde bitiyo ben coffee* bu okçu çara daha 1kez nos çekmedim 4 yıl önce mageme 200 nos çektim toplamda okadar onada koko almıştım yada sp5 almıştım emin değilim +90 olursan hertülü para kasarsın 80 olursan gene kasar sın ama 90 na göre baya bii az olur herşeyin başı lvl ticareti felan boş ver pve yap yolunu bul onun içinde önce +80-90 olman lazım sen doğruca loda git kardeşim eğer -70 sen fc de az çok iş görür fcde roob sis yapar satarsın yada 74 item düşürürsün r denersin r6-7 gelirse güzel para ediyo 70 itemler roob sis te önce 5t yap son 6t yap kendinde 6t set oluncada yeni 6t ler basmayı dene tutarsa güzel para kasılıyo onlarlada fcden hertürlü kar elde edersin shera felan boş il +70 de çınar işini görür azda olsa
  • Woffer yazdı:

Raidlere girememe sebebin seviyen vs değil para yatırmadanda iyi biyerlere gelebilirsin lolada günde 20-30m para var herkesin bildigi gibi ben 60 levelım ve istedigim raide girebiliyorum sen biraz parandan feragat edip yanına bir sakura almadan raidlere girmeyi beklersen giremezsın discourd vs kullanmıyorsan arkadaş cevren yoksa seri seri giremezsin lolayla +15 kart alan emekcide var mob yapıp 5m parasıyla nos alıp satarak 50m e ulasıp kart ticaretine baslayıp kaar edip biyerlere gelende var bunlar tabiki beyin zeka ve zaman işi gerektiren şeyler herkes yapabilecek diye birşey yok kiminde +11 kart anca vardır ama full parayla dizmiştir carını kımınde 15 kart res item herşey vardır ama emekcidir bilemezsin para yatırmadanda başarılı olmak var ama mantıken düsünürsen günde 8 saat calısıp enaz 50 tl para kazanabilirsin bu parayı oyuna yüklesen 30-40m para eder diyelim ama masa basında en iyi ihtimalde(raid varken diyorum bolluktayken yani normalde bunun yarısı bile etmez) 8 saate 20 taş catlasın 30 m para kasabilrisin ki bu raid sürelerinde raid yokken 10m bile zor yani demek istedigim uzun lafın kısası önemli olan zamanı doğru kullanabilmek 3 gün oyunda online olup aldıgın kartı 1 gün işe girip calısıp nos yüklersın 3 günde alıcağını alırsın geri kalan 2 gündede keyfıne bakarsın oyuna para yatırmak lüks değil zaman kazanımı kimi zaman tabi doğru ticaretten anlıyorsan umarım anlatmak istedigimi anlayabilmissindir iyi forumlar.
    Arkadaşa katılıyorum madem zamanınızdan feragat edıceksınız size düz bir hesap yapayım

+90 biri günde 20m kazanıyor dıyelim ki bu +90 ve günde 12 saat oynuyor
    İstisnasız bu oyunu bu şekilde harcamalarınız olmadan veya harcamalarınız cıktıktan sonra günde 20m kazanc dersek
    20x30 dan aylık 600m elde edebilirsiniz
    Diğer şekilde
    Günde 8 saat calışacağınız bir işe girdiğinizi var sayalım
    Aldığınız maaş asgeri olsun 1550 tl diyelim
    900 liraya 9k nos cektiniz
    size kaldı 650 tl
    9k nos nos şuan 15-20m arası ve piyasa düzelirmi bilmiyorum biz en minimumndan girelim
    100 nosu 15m den hesaplarsak
    9 k nos 1 t 350m para eder ve günde 8 saat calıştınız geriye kalan 16 saat size ait isterseniz o sürecte oyun oynayın kazancınızı katlayın
    isterseniz cebınızde olan 650 tlyi dışarda harcayın

650 tl ile ne yapılır demeyin 0 mı büyük 650 mı ?
    veya hiç yoktan 4 saat kaybetmekmi
    yoksa sosyalliğinizi ve iş tecrübenizi geliştirecek bir ortamda 8 saat çalışmak mı ?
    siz seçin
  • para kasmak kolay ama kasmasını bilene neyden neler çıktığını bilseniz aklınız durur herşeyi paylaşmıyorum birazda siz arayın eskiden para kasmak için etkinlik raidleri beklerdik şimdi yertirand ve fafnir gibi ve çalı kuyruk akınları felan var itemdir paradır v.s. kasa biliyosunuz bunlar varken hala kasamıyosanız yuh artık ben etkinlikleri bekelrdim az para kasıyım diye -70 de artık para kasabiliyo
    şimdi asıl meseleye gelelim +88 den sonra para kasmak acayip kolay pve ile özellikle ama yine kasmasına bilene
    danışmak isteyen olursa oyunda coffee* yim pve yim bu arada emekle dizdim çarı eğer nos çekmeden kasan birisni soruyosanız oyunun en güçlü magesi olan atelente yi gösteririm tamamen emek kimse boş yapmasın azimli olan kasıyo beyler