Oyunda yeniyim!

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Oyunda yeniyim!

Merhaba arkadaşlar ben oyunda yeniyim suan 51 level oldum , bayağı hızlı level aldım. Çok param yok (2m) o yüzden şöyle yapayım diye düşünüyorum; acemi biri olarak level atlamaya devam edeyim bir levelden sonra oyun zorlayacaktır kaç levelde eldiven ayakkabı almalıyım? Bir de hangi ayakkabıyı eldiveni almalıyım isimlerini de pek bilmiyorum. Takılar çok etkili mi? Etkiliyse hangi takılar? Şimdiden teşekkürler
    • Öncelikle hoşgeldin özelliği olan her takı işe yaramaktadır. Nos pazarda güzel takılar olabiliyor maksimal YP/BP ve YP/BP dinlenmesini arttıran takılar alabilirsin. Senin levelinde antika takılar var onlardan alabilirsin. Ayakkabı ise 42-48 lik yani a komb el ayak alınabilir tabiki her elementten dizmen senin için çok iyi olacaktır. Set olarak alırsan yaklaşık 14-17 m arası fiyata set alabilirsin.Bu arada bu el ve ayakkabılar 40-49 level arasında nospazarda arayarak bulabilirsin.
    • öncelikle ucuz yoldan gölge res edin, 45 lv olanlar biraz pahalı.ama ucuzunu da bulabilirsin.aynı zamanda ateş de gerekebilir. bunlar lod için gerekli. takılar elbette önemli ancak 60lıklardan önce idare ederlik bulmak zor. o yüzden lv alın cellon 6 dan 4 tane eklenen takılara gelene kadar takılarla uğraşma derim. antika oriharcon gibi bişi idi bu 6x4 olanlar.
      kliffini yanında tut, o da lv alsın kliff işlevseldir.petin de olsun, şuanda etkinlik zamanı. öyle işte. her şeyin başı lv ama :O
    • ozturklim yazdı:

Merhaba arkadaşlar ben oyunda yeniyim suan 51 level oldum , bayağı hızlı level aldım. Çok param yok (2m) o yüzden şöyle yapayım diye düşünüyorum; acemi biri olarak level atlamaya devam edeyim bir levelden sonra oyun zorlayacaktır kaç levelde eldiven ayakkabı almalıyım? Bir de hangi ayakkabıyı eldiveni almalıyım isimlerini de pek bilmiyorum. Takılar çok etkili mi? Etkiliyse hangi takılar? Şimdiden teşekkürler
      Hemen bir jaja al ve kalan son 3 günlük lolada en az 20m kas. Masrafını azalt ve hangi meslek olduğunu söyle. Hoparlör , koruma kağıdı , teçhizat koruması vs. insanların güncel olarak hızlıca satın aldığı eşyaları piyasanın altından alıp üstünden sat. Nos item ile elde edeceğin kar her defasında 1m - 2m olmayacak. Ancak her alışında 750k-1m gibi bir kar yapsan dahi bu işine yarar. Bunlara ek olarak paran yükseldiğinde kart ticaretine başla.
      Hiç olmak nedir bilirmisin ?
      Sen hiç sevdiğin birinin sesini unuttunmu ?
    • YENİ

Merhabalar, öncelikle paranı boş yere çarçur edeceğine kendi reslerini basmanı tavsiye ediyorum. 17-18m verip set dizene kadar en fazla 5m vererek kendi reslerini kendin dizebilirsin diye düşünüyorum. Eski bir oyuncu olarak söylüyorum bunu, oyuna başladığımızda bizlere birileri item, res, sp, peri satmıyordu biz kendimiz basıyorduk her şeyi. Örneğin geçen hafta oyunda B kombinasyon (%60) resler gördüm 6m. Cidden şok oldum yahu, okadar paraya sen kendi reslerini basabilirsin anlayacağın. Ayrıca üretken olmanı tavsiye ediyorum. Hazırdan alanlar yeterince var :)
      Bu benden küçük bir tavsiye. Bu şekilde daha keyifli bir oyun deneyimin olabilir.

İyi eğlenceler. :)
    • YENİ

rayisact yazdı:

Merhabalar, öncelikle paranı boş yere çarçur edeceğine kendi reslerini basmanı tavsiye ediyorum. 17-18m verip set dizene kadar en fazla 5m vererek kendi reslerini kendin dizebilirsin diye düşünüyorum. Eski bir oyuncu olarak söylüyorum bunu, oyuna başladığımızda bizlere birileri item, res, sp, peri satmıyordu biz kendimiz basıyorduk her şeyi. Örneğin geçen hafta oyunda B kombinasyon (%60) resler gördüm 6m. Cidden şok oldum yahu, okadar paraya sen kendi reslerini basabilirsin anlayacağın. Ayrıca üretken olmanı tavsiye ediyorum. Hazırdan alanlar yeterince var :)
      Bu benden küçük bir tavsiye. Bu şekilde daha keyifli bir oyun deneyimin olabilir.

İyi eğlenceler. :)
      mantıklı gerçekten belki uretip satarsam daha cok para gelir :D
    • YENİ

Bir sorun olacağını düşünmüyorum. Artık partner olarak bir çok alternatif mevcut. Bob yerine Leona, Sakura yerine Erdimiyen gibi birçok yeni partner mevcut. Ayrıca istediğin zaman Bob'u tekrar alabilirsin diye biliyorum. Ayrıca Kliff oynadığın mesleğe göre sana oldukça faydası olabilir. Örneğin büyücü isen, Kliff için düzgün eşya ve resleri taktığın zaman tank olarak görev yapabilir. Zaten pet olarakta inferno tarzı tank bir petin olursa o konuda hiç sıkıntı çekmezsin. Şuan dediğin değer meselesini pek anlamadığım için net bir şey söyleyemedim. Ama ayrılık mendili kullanmanda bir sorun yok bence.