sp lerim güzel az vuruyorum perilerim düşük

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• sp lerim güzel az vuruyorum perilerim düşük

Arkadaşlar 120 tl lik desteden almıştım 4 özel peri veriyor kartlarım güzel fakat çok az vuruyorum itemlerimde güzel perilerimle alakalı olduğunu söylediler size danışmak istedim peri nasıl kasılır ? böyle bir bilgiyi veya klavuzu forumda bulamadım ilginiz için teşekkürler
    • Saldırı değerine olan etkisiyle peri en sonda gelir. Item öncelikli sonrasında kartların statün daha önemlidir. Bunlardan emin olmalısın bence. Onun dışında perini 1 yan hesap yardımı ile yumuşak pi lerde birde mage kaplumbağa pet ve maru partner eşliğinde kolaylıkla kasabilirsin. Perin maceracı bir hesapta olacak. Peri tec. yükseltici kullanman faydalı olacaktır. Bir peri dediğim şekilde kasıldığı zaman ortalama 19 saatte 80Lv olur. Perini kastığın slotların senden 15Lv büyük veya 15Lv küçük olmasıda şarttır. Bununla ilgili bir çok konuya cevap olarak bu anlatım yapıldı. Buna özel konularda var diye hatırlıyorum oralarda daha detaylı bilgilendirmeler mevcut. Biraz daha araştırmalısın forumu