Edoeche karakter gelişimi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Edoeche karakter gelişimi

a komb ışık ve gölge resim var deste aldım o yüzden inferno satılmıyor 59 level infornom var pet almayı düşünmüyorum periler gördüğünüz gibi sizce 80 peri alayımmı ? hessapta 20 m var ne yapayım size danışmak istedim arkadaşın biri varımı yoğumu satıp güzel bir wk alıp inferno ve tilkicik ile 85 e kasmamı ve 85 ten sonra volkanda arkadaşlarımla kasılmamı söyledi sizce ne kadar doğru sizce ne yapmalıyım ? peri almalımıyım resleri tamamlamalıyım
      nasıl yapmalıyım bu konularda yardımcı olursanız sevinirim unuttuğum birşey varsa vereceğiniz tavsiye vb çok iyi olur level 72 bu arada
      Dosyalar
    • Edoeche yazdı:

a komb ışık ve gölge resim var deste aldım o yüzden inferno satılmıyor 59 level infornom var pet almayı düşünmüyorum periler gördüğünüz gibi sizce 80 peri alayımmı ? hessapta 20 m var ne yapayım size danışmak istedim arkadaşın biri varımı yoğumu satıp güzel bir wk alıp inferno ve tilkicik ile 85 e kasmamı ve 85 ten sonra volkanda arkadaşlarımla kasılmamı söyledi sizce ne kadar doğru sizce ne yapmalıyım ? peri almalımıyım resleri tamamlamalıyım
      nasıl yapmalıyım bu konularda yardımcı olursanız sevinirim unuttuğum birşey varsa vereceğiniz tavsiye vb çok iyi olur level 72 bu arada
      Pet seçimini yanlış buldum fibi veya cent eğer pve ağırlıklıysan ve bulabilirsen rudi tavsiye ederim. Resleerin ilerde sana yetersiz gelecektir. Paranın tamamını karta yatırman mantıksız ticaret ile paranı arttırıp daha önemli eksiklerini tamamlamalısın. 80 peri alma boşa masraf bir önceki açtığın konuda peri konusunda bilgilerimi aktarmıştım onları uygulamanı tavsiye ederim. Arkadaşında biraz acemi sanırım. Tilkicik bir Archer partneri değildir. Soğuma süresi azalttığı için genellikle Mage hesapların tercih edebileceği bir partnerdir. S buff Maru veya en azından Aegir senin için en uygun olanı. Maru olursa tadından yenmez :). 85den sonra volkana gidemezsin. Volkandaki etkiden kurtulman için 90 olman ve buzçiçeği yağı üretmen gerekir. Arkadaşın K demek yerine Volkan demiş sanırım. 85den sonra gitmen gereken yer K. Tabii müşteri olarak kendini kastırmayacaksan.. Ben reslerini tamamlaman ve paranı arttırıp seni idare edecek bir wk ile beraber dediğim partnerleri tedarik etmen taraftarıyım. Başarılar.. :pump: :D
    • Oncleikle r6 +6 +7 bir 63 yay yap bu sana yeter.Birde r6 +6 zırh yap 74 lvl.Golge res şimdilik yeter.ama ışık resi sat ve 6t sis roob al 77 lvl e kadar ressi idare et.

İnferno gayet iyi.Tilkiciki sat skıllı seviyelerini bana özelden yazarsan ben bile alabilirim.Yerine aegir al yada alma dursun paran.

Perilerini kesinlikle kas.Ve para harcama boşa.Dedigim gibi bi zırh al 74 yeter.Yayin r kaç + kaç göremedim yeter dersen dursun o.Tilkicik sat okcuda çok iş yapmaz.Parasini sakla.res işini de ışıkları sat dediğim gibi sis roob al.Verj 88 lvl e kas Paranı o lvlde İtem dizmek için harcarsin
    • Ayrıca res konusunda +80 olduğunda ustalar arenasına girerek şan kasabilirsin. Burada kastığın şanlarla beraber kendi arena res setini oluşturabilir, hatta itemlerinide kendin basabilirsin. Bu senin için daha faydalı olur. Ayrıca wk zaten 99 iş olduğu için onu satmana gerek yok bence. Gidip melek vs. kasıp kendin +9/+11 basmanı tavsiye ediyorum. Bunlar dışında inferno güzel ama dedikleri gibi S buff maru alman daha çok işine yarar. Bu yüzden tilkiciği satabilirsin. Bütün bunlar dışında perilerini sıkılmazsan pi'lerde eğer sıkılırım diyorsan da melek vs. kasarken kasabilirsin. Aklına takılan bir şey olursa bana yazabilirsin. :)
    • Arkadaşın kim bilmiyorum ama oyun hakkında hiç bir şey bilmiyor sanırım pekte onun izinden gitmeni öneremiyeceğim.

80-83 den sonra K gidip 90 kasılmanı, 90 kasıldıktan sonra da günlük sp5 sp6 ve diğer raidlerden para kasmanı öneririm. Tilkicik okçuda hiç bir işine yaramaz onun yerine maru, aegir gibi bir partner alabilirsin ki gerek bile duyacağını sanmıyorum sat parası elinde kalsın

Perileri kasman pve de çok işine yarar fakat o kadarda kolay bir şey değil tabii, 80 e kasmak 20 saat civarında zaman alıyor

Bir önceki konunda hasarım az demiştin ve SS lere bakınca farkettim ki casusun 45 iş. Bir SP nin + sı değil işi önemli +9 41 iş sp alacağına 70 iş +5 sp al daha iyi. O spyle verebileceğin stat kötü olduğu için vuramıyorsun