Essovius Gelişim Önerileri

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Essovius yazdı:

CanCi yazdı:

Şan kasmak istiyorsan 35-45 Pts yapabilirsin. 1K şan, gillion ve bı miktar altın veriyor. 2 dk da bitiyor. Level kasmak istiyorsan 55 e kadar düz görev yap 55 den sonra bı aileye katıl wk almayı unutma sakın. 80 e kadar alt lodda kasıl bol bol ance al. 80 den sonra k yaparsın ailen ile 90 a kadar. :drunk
      İşte böyle yorumlar istiyorum çok tşk ama benim bir sorum olucak çöl görevleri hakkında ne düşünüyorsunuz lod olmadığı vakitler boş zaman geçmesin diye çölde görev yapmak ya da mob kesmek nasıl olur veya valhalla mapında slot kesmek ya da görev yapmak bunları merak ediyorum açıkcası
      Öncelikle rica ederim. Ben loddan sonra yada loda gitmediğim zamanlarda melek kasıyorum. -80 den önce shanera zindanında melek kasabilirsin. +80 den sonra çınarda melek kasabilirsin. Eğer melek kasman istemezsen, şahsen FC yapıyorum melek kasmak istemeyince. Tabi 73 TS için görevlerinide yapabilirsin sana kalmış. :rolleyes:
    • @cuma6886 'nın dediği gibi biraz saçma yapmışsın. Özellikle sp1 gereksiz olmuş. Gidip 55 olduktan sonra loda girip hızlı bir şekilde +90 olup raidlere katıl. +75 olduğunda fcde şan ve item kasa bilirsin. Bunların dışında boş zamanlarında melek vs. toplarsın. Ayrıca 88 olduğunda düzgün 88 itemler bulursan/yaparsan bir takımla beraber kahramanlık kasarsın. Kahramanla beraber seviyende artar hem. Takı ve reslerine önem vermeyi unutma. Birde en önemlisi asla arenada boş boş dolaşma, gidip pve yap :D Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Zaten petlerin vs. yerinde olmuş.

Birde alman gerekenler şunlar;
      Sağlam eşyalar,
      Arena res,
      Takıları dia alabilirsin veya kendin yapabilirsin,
      Düzgün ışık perisi,
      Wk almalısın,
      Kostüm olarak sahil kostümü, kostüm şapkası da saldırı arttıran bir şey olabilir,

Not: Mümkün olduğunca kartlarını kendin kasıp basarsan daha faydalı olur.
    • rayisact yazdı:

@cuma6886 'nın dediği gibi biraz saçma yapmışsın. Özellikle sp1 gereksiz olmuş. Gidip 55 olduktan sonra loda girip hızlı bir şekilde +90 olup raidlere katıl. +75 olduğunda fcde şan ve item kasa bilirsin. Bunların dışında boş zamanlarında melek vs. toplarsın. Ayrıca 88 olduğunda düzgün 88 itemler bulursan/yaparsan bir takımla beraber kahramanlık kasarsın. Kahramanla beraber seviyende artar hem. Takı ve reslerine önem vermeyi unutma. Birde en önemlisi asla arenada boş boş dolaşma, gidip pve yap :D Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Zaten petlerin vs. yerinde olmuş.

Birde alman gerekenler şunlar;
      Sağlam eşyalar,
      Arena res,
      Takıları dia alabilirsin veya kendin yapabilirsin,
      Düzgün ışık perisi,
      Wk almalısın,
      Kostüm olarak sahil kostümü, kostüm şapkası da saldırı arttıran bir şey olabilir,

Not: Mümkün olduğunca kartlarını kendin kasıp basarsan daha faydalı olur.
      Aslında bana kalırsa boş değil çünkü ileride sp1 +90 raidlerde ve act6.3 de kasmada iş görüyormuş ve fc de basi keserken seri olmamı sağlar amacıyla aldım şuanlık düşük seviyelerde kalıcam kasmaya karar verince 15 wk alıcam zaten bende 80 lv Rumial var onu kullanırım lodda ance tarot vs. Sorun olmaz b exp kazanımlı venüsde var kendime de bi arkadaş bulup evlenmeyi düşünüyorum üstüne birde 75yay alıp ona +100 ışık enerjili midye ve en az 9-10 exp kazanımı olan bir midye atmayı planladım böylexe maximim exp kazanımına ulaşırım ve serice 90 kasmış olurum ayrıca dediğin gibi 88 seviyede k başlayabilirim ama düşünmüyorum çünkü 90 da direk fake alıp k kasıcam aynı zamanda volkan da normal seviye kasıcam serice 93 olunca zaten gereksiz fazlalıklardan kurtulup 92 93 set dizmeyi düşündüm sonrasında devamı gelir. Ayrıca arenaya sadece yüksek seviyeler ws atarken giriyorum arena sevdiğim bir ortam değil çünkü neyse benim planlarım bu şekilde bunların üstüne aldığım önerileri ekliyip harmanlıyacam ortaya güzel bir kombinasyon yapmayı planladım ama istediğim verimi alamadım sağlık olsun.
    • Arkadaşlar şöyle bir sorum olucak mesela yaya %10 exp kazanımı atsam hançere de 9 atsam toplamda 19 exp kazanımı olarak sayılır mı (savaş expi) ayrıca aynı şekilde yaya 100 ışık enerjisi atsam aynı zamanda hançere de 110 atsam toplamda 210 mu sayılır aydınlatırsanız sevinirim
    • Essovius yazdı:

Arkadaşlar şöyle bir sorum olucak mesela yaya %10 exp kazanımı atsam hançere de 9 atsam toplamda 19 exp kazanımı olarak sayılır mı (savaş expi) ayrıca aynı şekilde yaya 100 ışık enerjisi atsam aynı zamanda hançere de 110 atsam toplamda 210 mu sayılır aydınlatırsanız sevinirim
      Benim bildiğim şöyle örneğin hem hançere hemde yaya ışık enerjisi bastın ama wk dan örnek vereyim wk hançer kullanmıyor. Böylelikle hançerdeki özellikler işlemiyor. :kahve:
    • Siz avcıya takıldınız onu zevk için aldım o seviyede takabildiğim tek kart olduğu için ayrıca hem seviye kasıcak zamanım yok(ygs-lys) hem de beraber kasıcağım arkadaşım olduğu için en azından 45 seviye yapayım dedim yani ilerde avcı engel olmaz da ama olursa satar başk kart alırım zor bir şey değil zaten satmayada ihtiyacım olmaz kalır zevkine oynarım sevdiğim bir kart.
    • Peroxide yazdı:

o da varda ne kadar parası var yazmamış yan hesaptan aktardığı çok belli
      profilime bakarsan hakkında bölümüne birkaç bilgi yazdım ordan öğrenebilirisn uzun lafın kısası ticaret hesabım vardı ordan kastığım paraları kullanıyorum ama yaklaşık 3-4 yıldır hesap kasmadığım için bu konuyu açtım bilgilerimi tazelemek için yani anlayacağın
    • Öncelikle Başarılar Dilerim. Şimdilik Level Kasmayacaksın Anladığım Kadarıyla. Para sıkıntısı yok diyorsun. Şuan yapabileceğin şeylerden biri şan kasmak. Level kasmaay başlayınca güzel +12 bir wk yeterlidir diye düşünüyorum seriec 63 lvl kasar r7+7 bir 63 yay alıp güzel bir zırh çekerek solo dönebileceğini düşünüyorum ki burada takıların ve petinde önemli. Güzel Can veren ve yp dolumlu tak ıseti alsan arenada saç tacı vardı galiba kör yeme olasılığını azaltıyor zırha kör yeme azaltıcı bir midye vede yaya sağlam bir ışık güçlendirici (%60 kadar) basarsan 80 lvle 3 chde ulaşırsın gibi düşünüyorum. Pet olarak fibi 58 level kadar yemle yaparsın bi kaç pet koruma falan solo dönersin diye düşünüyorum
      İyi Forumlar :thumbsup:
      Ne Mutlu Türk'üm Diyene :bayrak
    • Öncelikle önerilerin için tşk @Sadhar zaten lodu 2 kişi döneceğiz bir holy bir de ben okcu yani 15 wk almayı düşünmüştüm ama abartı gibi geldi onun yerine 15 sp8 alırım wk yıda 13 falan alırım 15 gereksiz çünkü lod işi içinde şuanki itemlerimle 75 seviye kasmayı planladım 75 seviyede değişirim itemlerini bu arada 75 yayıma %100 ışık enerjisi ortalama da 9-10 bi exp kazanımı midyesi atmayı planladım midyenin r sine göre yayı alıcam bir de 74 zırh alırım ona da senin söylediğin gibi kör azaltan ve normal yp bp dinlenimi sağlayan bir midye atarım böylece rahatlarım partner olarak venüsüm var zaten petimde fibi onuda kendimden 1 seviye geride tutmaya çalışıyorum lodda koruma falan esirgemem sonuçta 2 kişi lod yapacağız yerden alıcağımız takılarla cellonlarla vs. Onu karşılıyoruz o yüzden çekinmeden kullanırım yani tekrardan sağ ol önerilerin için. İyi forumlar :thumbup:
    • sarhosamip yazdı:

sp8'i önceden denemediysen direk 15 alma derim ama deneyip beğendiysen tamam . Wk alıcaksan ve solo döneceksen maymun şapkası , kör azaltıcı midye , altın kanatlar takarsan birde petine tanklatırsan kör derdinin olacağını düşünmüyorum. sp8 hançerden güç alıyor ona göre midyeyi ona atarsın
      denedim sp8 hoşuma gitii açıkcası çöl gibi elementsiz slotları öldürmede çok iyi birde k da çok keyifli yeteneklerinin neredeyse hepsi alan tesiri yaratıyor ve bekleme süreleri çok az bu yüzden tercih ediyorum ve hançerden güç aldığını bilmiyordum tşkler maymun şapkası baygınlık değil mi orayı tam anlamadım ama neyse