Essovius Gelişim Önerileri

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Ben de öyle düşündüm bana da mantıklı geldi ama alt lod için çok olası gibi durmuyor sonuçta onun için bir de wkb lazım dolayısıyla fazladan 1 adam ona da hiç gerek yok idare etmeye çalışırım wk ile ilerde 80 den sonra sp8e geçiş yaparım sağ ol önerin için :thumbup:
    • ya canlarım ciğerlerim neden bu kadar resmi konuşuyosunuz azıcık rahat olun
      öncelikle kardeşimiz durmadan hesap alıp kasıp doldurup boşaltıp satıp yeni hesap alıp devam eden oyunu eğlencesine oynayan birisi para sorunu hiç yok
      ha bu demek değil ki abart xd
      15 avcıya takılan canım kardeşlerim için
      15 avcının neresini beğenmediniz aşırı derece ileriye dönük bir sp
      90 dan sonra volkan döner 90 raidlere girer arenada pvp yapar kritiği çakar buffları basar yetenek arenası zımbırtısında takar.
      tamam şimdi 15 avcı zımbırtısı bittiğine göre devam ediyim
      15 asas alma diyorum sana xd
      13-14 al para kalsın 15 leri 300m se 14 leri 200m o 100m e şuan oniks ne kadar bilmiyorum git bi oniks çek daha çok işine yarar -_-
      (sayılar sallama)
      lodda solo kasılmicağına göre git bi wk al 14-15 herneyse k ya da daha çok vurursun iskelete de (solo kasıcak olsan k zamanına kadar sp8 daha iyi oluyo tabi xd )
      şan kasmak ne işe yarıyo şu oyunda hala anlayamadım görüntü görüntü görüntü bildiğimiz uğraşmaya değer bi yanını göremiyorum ondan dolayı şan konusuna yorum yapmicam

ha bide şey ihtimali de var 92 onurlu itemler gelirse gerçekden gidip onlardan dizersin :))))))))))))))))))))))))))))
      neyse kg wp var zaten
      Tekrardan emekli :Çay: :byrak :Çay:

Bana bişey yazmak istiyosan @ kullan 8)
    • @ikibiniki123 öncelikle canım ellerine sağlık ama ben asas alcam çünkü eğlendiğim kart sonuçta oyun bu yani eğlencesine oynuyoruz para zaten bol ayrıca buff çarlarımı hazırlıyorum yavaştan wkb holyb depar vb. O yüzden wk ya gerek yok direk 15 sp8 alıcam lod için daha işlevsel olur diye düşündüm çünkü bekleme süreleri çok az ve kör yeme derdi yok easy lod olucak yani zaten 10 ch lod var 1 günde 80 olurum öbür gün 85 sonra 88 falan 90 a kadar aralıksız lod yapıcam sonrasında k kasarak seviye kasarım ya da önce 93 sonra k başlarım o anki ruh halime bağlı
    • Güncelleme yapayım dedim:
      Öncedende bahsettiğim gibi lys öğrencisiyim canım sıkıldığı için giriyorum ve dolayısıyla level kasmak raid winlemek gibi dertlerle kendimi meşgul etmemek için kısacası eğlenmek için yapmayı/oynamayı sevdiğim şeyleri denemek/uygulamak için oynadığımı söylemiştim.

50. Seviye oldum biraz da görev yaptım ve görevimi 40.ts ye kadar getirebildim.
      77 Lv Varik aldım(80 bulamadım)
      +15 asas aldım (çünkü en sevdiğim kart)
      Fluffy bally aldım (çok tatlı görünüyor)
      Yertirand aldım(merak ettiğim için)

Şuan için aklıma gelenler bunlar şimdi de küçük bir ihtimal de olsa haritalardaki bossları kesiyorum hem keyifli hem de midye düşerme ihtimali olduğu için,bir de şöyle bir şey duymuştum birisinden doğru mu bilmiyorum ama; "bosslardan düşen midyeler kutu midyelerinden daha sağlam" gibi bir şey söylemişti bir oyuncu adını unuttum ama +90 dı yani o seviyede sallayacağını düşünmedim bunun hakkında bilgisi olan adınlatabilir mi bir de son olarak 40-50 lv arası midyeler hangi bosslardan düşer onuda belirtirseniz sevinirim. Keyifli forumlar :thumbup:
    • sarhosamip yazdı:

Fc de kendi seviyendeki yaratıklarlardan , Dev savaş horozu , Fernondaki iblis köpeği
      Peki dev civciv, bin yıllık mandra bunun gibi bosslardan düşmez mi ayrıca fc yi değerlendireceğim ama 50 lv slot var mı bilmiyorum aslında boss daha çok işime geliyor çünkü level kasmak istemiyorum çünkü hani o kaygıya falan gerek yok şuan sadece keyfine oynuyorum ama deneyeceğim teşşekürler.
    • Essovius yazdı:

sarhosamip yazdı:

Fc de kendi seviyendeki yaratıklarlardan , Dev savaş horozu , Fernondaki iblis köpeği
      Peki dev civciv, bin yıllık mandra bunun gibi bosslardan düşmez mi ayrıca fc yi değerlendireceğim ama 50 lv slot var mı bilmiyorum aslında boss daha çok işime geliyor çünkü level kasmak istemiyorum çünkü hani o kaygıya falan gerek yok şuan sadece keyfine oynuyorum ama deneyeceğim teşşekürler.
      Benim yazdığım yanıtta bahsettiğim olay hangi bosslardan midye düşer ya da nereden düşürürüm gibisinden bosslardan başka ne düşer
    • Essovius yazdı:

Arkadaşlar boss ve midye olaylarıyla ilgili hala net bi cevap alamadım bilen varsa paylaşabilir mi şimdiden teşşekürler. Keyifli forumlar
      Harita bosslarından genelde pot güç tohumu vb. itemler düşer midye düşme ihtimalide var ancak düşen midyeler genelde işe yaramaz, raidlerden düşen midyelerle kıyaslanacak seviyede değillerdir.
      6 yıl oldu... :kahve:
    • Merhaba, midyeleri şu yollarla elde edebilirsiniz:
      1. Haritalardaki patron canavarları keserek,
      2. Donuk Diyar (FC)'daki seviyenize uygun canavarları keserek,

3. Donuk Diyar akınlarından kazanacağınız kutuları açarak.

En etkili yöntem akınlardaki kutuları açmak olacaktır. Akın kutusunun enderlik seviyesi ne kadar yüksekse o kadar iyi midye elde etme şansına sahip olursunuz.
      Not: Bu kutulardan gökkuşağı incisi gibi eşyaların çıkma ihtimali de vardır kesin midye çıkma ihtimali yoktur.

Keyifli forumlar...