Essovius Gelişim Önerileri

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Meftun yazdı:

Essovius yazdı:

anladım ama raid kutularından da 45 lv midyesi çıkmıyor hiç ya da bana denk gelmedi o yüzden ben boss kesiyordum
      Hangi akın kutularından bahsediyorsunuz? Eğer Donuk Diyar (FC) akınları dışındaki akın kutularından midye çıkarmaya çalışıyorsanız onlarda midye çıkma ihtimali yoktur.
      Evet leydi calvinas,usta marcos,baron berios,lord hatus bunlardan bahsediyorum
    • +15 Avcı aldığın zaman -70 tüm playerleri b kombi res takamadığı için çok rahat yatırırsın eğer düşük levelde kalmak istiyorsan. Avcı da deli bir şekilde kritik var ve -70 biri bu atağa kolay kolay dayanamaz ve düşük levelde sağlam midye bulman zor midyenin raresi önemliyse leveli de bi o kadar önemli (arada şaheser -60 midyeler çıkabiliyor).
    • İşte bende o şaheserlerden arıyorum r7-r6 falan bulsam alırım ama göremedim pazarda ayrıca 15 asas da ws de çok keyifli çünkü örnek vermek gerekirse +11 bi sav sp1 ile ws atmıştık ben avcı takıyordum ama adam benden çok kritik vuruyordu ve ben de hemen ölüyordum daha sonra asas taktım ve ws attık bu sefer ben yeşil can kesiyordum hemde asas çok keyifli oluyor ondan itemlerimide güzel bi midyeyle güçlendirirsem düşük seviyede terminatör olurum itibar kasmam kolaylaşır (icebreaker ve yetenek arenası).
    • Essovius yazdı:

İşte bende o şaheserlerden arıyorum r7-r6 falan bulsam alırım ama göremedim pazarda ayrıca 15 asas da ws de çok keyifli çünkü örnek vermek gerekirse +11 bi sav sp1 ile ws atmıştık ben avcı takıyordum ama adam benden çok kritik vuruyordu ve ben de hemen ölüyordum daha sonra asas taktım ve ws attık bu sefer ben yeşil can kesiyordum hemde asas çok keyifli oluyor ondan itemlerimide güzel bi midyeyle güçlendirirsem düşük seviyede terminatör olurum itibar kasmam kolaylaşır (icebreaker ve yetenek arenası).
      İtibar için düzgün resler ayarladıktan sonra fcyede gidebilirsin :) Baside düzgün bir lureden 1-2k geliyor
    • Basi bana çok ters düşüyor çünkü amacım en az şekilde exp kasmak hani onun içinde ice faydalı oluyor ama malesef ki yetenek arenası sorun olucak gibi duruyor çünkü övünmüyorum ama seviyemdeki oyuncular res nedir bilmiyor oynamayı bilmemeleri de cabası. Sonuç olarak 5de5 win alırım diye düşünüyorum bu seviyede yetenek başı 1 level gelir oda bana sıkıntı yapar bu nedenle yetenek de yapmyacam. Exp almamak için anide pt giriyorum ve lure yapıyorum fazla hasar vermekten kaçınıyorum vurmuyorum bazen sadece bossu kesiyorum.
    • cuma6886 yazdı:

Exp gelmemesini bu kadar istemene anlam veremedim ben. O sıkıntıya girmek istemediğini söylüyosun tamamda e girme geldiği kadar gelir sen yine kasılma. Gerçi bu huy oldu bizim serverda - bilmem kaç kingi diye :D
      haklısın level aralığında 3-5 kişi kesen kendini kral ilan ediyor ama benim öyle bir kaygım yok çok yakın kardeşden öte bir arkadaşımla beraber başlayacaz oda lys öğrencisi benim gibi sınavımız bitsin beraber kasıcağımız için exp istemiyorum çünkü zaten 50 lv oldum ayıp olucak yani hem de lys biter bitmez seviye kasmaya başlayacam serice başlayacam oda etkiliyor yani amacım pvp kralı olmak değil zaten gidip 12 13 kartları olan varsa bana denkse onlarla ws atıyorum keyfine atıorum ve de ben 50 seviyeyim genelde 70 seviyelerle takılıyorum daha keyifli oluyor ws ler
    • rayisact yazdı:

Mhh bende yös çalışıyordum :D Pvp olmadığın sürece her türlü yardımda bulunabilirim :thumbup:
      Tekrardan söyleyeyim son açıklamam olur bu konuda. Ben şu sp yi dahi arenada takan insanımsılardan değilim arkadaşlar sadece kendimi denemek ve eğlenip kullandığım kartta iyice ustalaşmak için kendimden yükseklerle vs tarzında kapışıyoruz tek yaptığım bu bir de icebreaker ama o sayılmaz sanırım.
    • Beyler size sorucağım bir konu daha var gelişimimle alakalı ama bu sadece öneri için soruluyor yorum değil yani yok bu pvp yok sen napıcan gibisinden söylemezseniz sevinirim ve 50 seviye için değil ileriki seviyeler için olucak bu sorum +80 gibi yani şimdi sorum şu:
      Wk
      Sp8
      Sp7
      Pve olarak hangi alanlarda kullanılırsa maximum verimi alırım ayrıca 90 kasarken,93 kasarken,k kasarken hangi kart daha işlevsel olur bunu merak ediyorum.

Ek bilgi: sp8 çölde çok etkili olur diye düşünüyorum etkili bir statü dağıtımıyla ayrıca ani savaşlarda da popüler bir kartmış ve bekleme süreleri gerçekten çok kısa bu benim çok hoşuma gidiyor çünkü "k da ne kadar kısa sürede yüksek hasar atarsan o kadar çok slot kesip o kadar çok slot kesersin" gibi bir dülüncem var.

Ek bilgi 2: sp7 yi oynamak hoşuma gidiyor keyif aldığım kartlardan birisi saplantısı,sarkacı,ruh patlaması ve s20 si ile gayet güzel bir pvp kartı ayrıca can yerine mana sıkıntısı çekmesi farklı bir tat vermiş ve hoş olmuş can çalma yetenekleri bol ve volkan atan arkadaşlarımın söylediklerine göre sp7 volkan için biçilmiş kaftan en rahat şekilde solo volkan dönmeyi sağlıyormuş bu da hoşuma gitti açıkcası.

Ek bilgi 3: wk dan hiç hoşlanmıyorum desem az kalır çünkü keyifli değil benim için o yüzden pek alma taraftarı değilim gereksiz gibi düşünüyorum.

Bu şekilde 3 seçenek arasından en etkili kararı ben veremedim sizin de önerilerinizi dinlemek istedim umarım aradığım cevabı bulabilirim. Keyifli forumlar :thumbup:
    • Sp7 erkeksi bir sp onu 90 level olunca volkanda takarsın ormandada sert ve erkeksi olursun
      Wk pvede sp8'e göre daha iyi çünkü silahların taban hasarı herşeyi etkiliyor ve hançer bu konuda zayıf düşüyor şimdi kör yemicem diye lodda 5-6 skille lure atmak var Wk'de sarmaşıkla 60k atmak var
      Ayrıca Wk erkeksi bufflarıyla ve erken levelde elde edilmesiyle oyunun gözde kartlarından.Lodu sp3 ile yaparsan daha erkeksi ve güçlü olursun.
      Shurima çölüne gelecek olursak erkeksi bir sp7 iyi gider
    • Okçu sp7 kadar güzel bir sp daha gormedim bu oyunda.Kullanim alanı çok çok geniş.Sarkaci sayesinde bir savaşçı tankligina sahip olmanı sağlıyor ve dediğin gibi can doldurma özelliği bol bir sp.Sp7 ile +93 levelde sadece ape kullanarak 0 resto ile volkan donebilirsin Solo şekilde ( wkb , dep , holy buff alarak :P ). Wk zaten pek söylemeye gerek yok tüm pve aktivitelerinde kullanılan bir sp.Sp8 lodda bolca kullanmani tavsiye ederim çünkü kör yesen bile dps yapmaya devam ediyorsun.Ayrica sp8 hançer kullandığı için krit vuruşları inanılmaz vuruyor lodda levelindeki bi wkdan daha sağlam vurursun sp8 ile ( tabi o wk arkadaşciğimizdan çaktırmadan wkb yi de alırsak :D :thumbsup: ) Yazın gel sana lodun kralini yaptircam len zaten :love:
      4sadist
    • Essovius yazdı:

Beyler size sorucağım bir konu daha var gelişimimle alakalı ama bu sadece öneri için soruluyor yorum değil yani yok bu pvp yok sen napıcan gibisinden söylemezseniz sevinirim ve 50 seviye için değil ileriki seviyeler için olucak bu sorum +80 gibi yani şimdi sorum şu:
      Wk
      Sp8
      Sp7
      Pve olarak hangi alanlarda kullanılırsa maximum verimi alırım ayrıca 90 kasarken,93 kasarken,k kasarken hangi kart daha işlevsel olur bunu merak ediyorum.

Ek bilgi: sp8 çölde çok etkili olur diye düşünüyorum etkili bir statü dağıtımıyla ayrıca ani savaşlarda da popüler bir kartmış ve bekleme süreleri gerçekten çok kısa bu benim çok hoşuma gidiyor çünkü "k da ne kadar kısa sürede yüksek hasar atarsan o kadar çok slot kesip o kadar çok slot kesersin" gibi bir dülüncem var.

Ek bilgi 2: sp7 yi oynamak hoşuma gidiyor keyif aldığım kartlardan birisi saplantısı,sarkacı,ruh patlaması ve s20 si ile gayet güzel bir pvp kartı ayrıca can yerine mana sıkıntısı çekmesi farklı bir tat vermiş ve hoş olmuş can çalma yetenekleri bol ve volkan atan arkadaşlarımın söylediklerine göre sp7 volkan için biçilmiş kaftan en rahat şekilde solo volkan dönmeyi sağlıyormuş bu da hoşuma gitti açıkcası.

Ek bilgi 3: wk dan hiç hoşlanmıyorum desem az kalır çünkü keyifli değil benim için o yüzden pek alma taraftarı değilim gereksiz gibi düşünüyorum.

Bu şekilde 3 seçenek arasından en etkili kararı ben veremedim sizin de önerilerinizi dinlemek istedim umarım aradığım cevabı bulabilirim. Keyifli forumlar :thumbup:
      Yazım hatalarım biraz fazla olmuş sanırım kusura bakmayın mobilden giriyorum onun etkisi var.