Daeos karakter gelişimi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Daeos karakter gelişimi

Öncelikle herkese merhaba arkadaslar.

Oyunu daha önceden 69lv e kadar oynamistim ama pek bilgili degilim.
      Oyuna kilic eri olarak tekrar baslamak istedim ve bunun icin biraz nos yukledim. 475 nosun 30u ile baslangic paketini aldim ama iyi mi yaptim bilemiyorum.

Hesaptaki esyalar hemen hemen su sekilde:

●winnie beyaztuy.
      ●kahverengi calikuyruk (kullanmayi dusunmuyorum).
      ●panda kostumu ve sapkasi (aslinda bu paketi bu kostum icin almistim ama pek arastirma yapmadim o yuzden iyi mi bilemiyorum).
      ●ve noatuccar madalyasi ance vs.itemler.
      ●ayrica 445 nos ta duruyor.

Bu arada hesap seviyesi 15 daha dun actim ve bilgi almadan para harcamamak istedim. Bana 445 nosu nasil degerlendirilecegimi, kostumu guncellemem gerekiyor mu? Sp mi silah mi? Vs. bilgilendirirseniz sevinirim. Iyi forumlar.
    • Sorun yok yardımcı olurum uzun bir süre savaşcı geçmişim var ilerlemelerini ekran görüntüsü olarak atabilirsin.
      Taşıt olarak pek abartıya kaçma 21 hızlı bir şey yetecektir 20 de iş görür cip gibi taşıtlar işini görecektir misal kaykay tercih edebilirsin
    • Nosları şuan piyasa iyiyken satmalısın. Taşıt olarak en ucuz ne varsa onu alman daha iyi olur pek fark etmez. Bu seviyelerde partner alman mantıksız olur almamalısın ama pet olarak bulursan fibi tavsiyemdir en kullanışlı pet desem yanlış olmaz partneri de eventlerden kazanabilirsin çünkü savaşçı zaten tank ve ön planda bir karakter dolayısıyla partneri de arka planda olmalı gidip aegir alırsan bir işine yaramaz(lod harici lodda solo atıcaksan iş yapar solo değil de takımlı yapıyorsan orada da işe yaramaz). Sana dediğim gibi saldırı odaklı partnerler lazım ya da büyü yeteneği (orkanı falan). İtemlerine gelince bence paran kısıtlıysa düşük levelde hiç iteme harcama yapma ts den düşenler slotlardan düşenler falan olur onlara 2-3 artı bas kullan 70 kılıç 70 de zırh pve ci bir savaşçı için ideal seçimlerdir ama zorlanırsan 70 seviyeye kadar idare etmesi için 63 kılıç da alabilirsin ama kesinlikle 70 zırh almalısın(çünkü 74 2 tempo azaltıyor) kostüm olarak harika sahil set alabilirsin sen tank olduğun için faydalı olur (belirli bir oranda harika sahil aurası atıyor sana ve yoldaşlarına) sp olarak sader seni idare eder diye düşünüyorum lodda kullanışlı bir kart.
      Aklıma gelenler bu kadar herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa çekinme buradan ya da özel mesajdan bana ulaşabilirsin. Keyifli forumlar & oyunlar :thumbup:
    • Pet olarak 15m e fibi aldım taşıt olarak da kaykay tercih ettim, önceki taşıt fazla yavaştı.Şu an 19m envanterimde duruyor dediğiniz gibi erken seviyelerde item almıyorum.

Aklıma takılan şu 70 kılıç ve 70 zırh demişsiniz fakat sp olarak sader önermişsiniz. Sader için herhangi bir silah öneriniz var mıdır?

Ya da 19m varken sp8 alıp daha sonradan tekrar nos yüklemesi yapınca da silah ve res alabilirim mantıklı mı olur?

Kullandığım kostüm de şimdilik bu.
      Dosyalar
    • kostüm olarak tempo veren kostüm yerine pve oynayacağın için harika sahil kostümü kullanman daha mantıklı aura özelliği için. bide saldırı özelliği veren veya altın kazanım oranını arttıran şapkalardan kullanabilirsin. pet klasiktir zaten fibi ve fluffy. partner olarak aegir veya venüs çok iyi olacaktır. zırh olarak 74 zırh yerine cailender veya kristal zırh alabilirsin bu zırhlar seni rahatlıkla 93e kadar bile taşır. 63 kılıç sana yeterli olur. silahı çok abartmana lüzum yok 90da fake alırsın 63lükle 90a kadar idare edersin. res tabikide ihtiyacın onu geciktirmemende fayda var. sp8 konusundada kararsızım yani lv bakımından ailedeki konumun açısından sadermi daha çok istenir yoksa sp8 mi emin değilim..

Başarılar
    • Evet uzun zaman sonra güncelleme yapabilirim sanırım.

güncel durumum:

56lv

sp1, sp2,, sp3 alındı sp3'ü henüz takamıyorum iş seviyem 40.

Lodlu bir aileye katıldım.

Fibi 45lv oldu.

Onun dışında res'im henüz yok ama lod yapıcagım için ucuz gölge res almayı düşünüyorum.

Ve envanterimde hala 25 m duruyor silah olarak 72 lv arbaleti almayı düşünüyorum ama uygun midyesiz bulamıyorum. Zırh için de 70 lv zırhını önermiştiniz 74 lv lik olan tempo düşürüyor diye ama pve yapıcagım için temponun önemi var mı diye bir düşündüm hala bakıyorum itemlere karar veremedim.
    • Şuanki durumum:
      71 seviye oldum.
      Golge res aldim.
      Ateş res sadece eldiven olarak var henuz ayakkabi alamadim.
      Elimde hala r7+7 70 kilic var r6 +5 62 zirh var. Aslinda 70 zirh da var ama onu bi arkadasim verdi midyeli parfum param henuz yok kullanamiyorum.
      47m e +9 99 sp8 aldim.
      Lodda butun bufflari alinca 35-40k yi goruyorum s20 ile. Duz vuruslar 18-20 k.
      Girebildigim zaman 45-55 pts yapiyorum.