DEMOGORGON Karakter Gelişimi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• DEMOGORGON Karakter Gelişimi

Merhaba ben oyundaki ismim ile DEMOGORGON, hep nostale karakter gelisimi yapanlara özenmistim lakin asla o kadar deneyimimin oldugunu düsünmemistim :t5- .
      2012-2011 Arası Bir Tarihte Nostaleye Basladım Ve O günden Beri Arkadaslarimla Her Zaman Birakip Geri Basladiğimiz Bu Oyunda Ilk Kez 80 Level Oldum Bu Zamana Kadar En Az 11 Hesap Değistirdim Bazıları Unuttum Bazilari Banlandi :t20- Ama Artik Kendime Çekidüzen Verdim Adam Akilli Oynuyorum Oyunu. :t11-

Hedefim: Oyunda Sadece İki Hedefe Oynuyicagim: SP2 +15 - SP6 +15 :t9-
      Bunlari Gerçekleştirmek İçin Kendime Yol Haritasi Hazırladim Biliyorsunuz Ki Para Yatirmadan Çok Zor Bu Hedefe Ulasilir Bende Sizlere Nasil Para Yatirmadan Gelişilineceğini Öğreticem (Yada Deniyicem Daha Mantikli :P)

[b]------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/b]

Nostale Haritam:
      BAŞLAMADAN ONCE BIR NOT ASLA AMA ASLA GUNLUK KUTU KACIRMAYIN :t14- !
      • 24 Levele Kadar Görev Yapma WKB Alip Kasil Ve Yeri Lootla, Bu Sayede Hem SP2yi Hiç Kasılmadan Aldıgımız Gibi Kullanabilicez Hem Pek Takilmiyicaz. (Meslek Seçtiğiniz Gibi Anilere Girebilirsiniz.)
      • 36 Levele Gelince SP1 Al.
      • 40 Level Olunca İlerde Yaşıcagimiz EXP Açliğindan Ötürü Kuyrukli Yildizda Kasilabildiğin Kadar Kasil Her Boş Kaldiğinizda Gidin Burdan Hem İyi Para Kasicaksiniz Hemde Level Gelicek.
      • Artik CH4 Arenaya Gidip Rahatca XP Kasabiliriz Unutmayin Günde 5 Kere Giriliyor.
      • 49 TS`de Yardim Aliyoruz Geçince Kehribara Gelicez Holly Bi Arkadaş Bulup Onunla İletişim Kurun Övün Falan Arkadaşiniz Olucaktir Muhtemelen Yardim Etmeyide Kabul Edicektir.
      • Ve Geldik Oyunun En Abarti TS`sine 55TS.. Bu Tsde +75`den Yardim Alicaz Başka Çaremiz Yok Geçtikten Sonra Artik LOD`da Kendimizi Kastirabiliriz Bunu Yapmadan Önce Güzel Bir Pet Çekin Paraniz Tahminimce . Yaklaşik bi 800kya 1CH Kasmayi Kabul Edicek Biri Çıkıcaktir İllaki Düşük Seviye Yüksek Seviye Olmasi Önemli Değil Sadece Kasmasina Bakin. Tecrübe,Ance ve Tarot Aldiktan Sonra Biz Muhtemelen 62 Oluruz "Zorlasak"
      • Biriktirdiğimiz Paralarla Gölge RES Alin Ama 1M Birakin.
      • SP3 Alin.
      • Loda Gidip 70`e Kadar Kasilin
      • Şimdi Geldik Oyun Başından Beri Biriktirdiğimiz Parayi Harcamayaa.. Işık Ve Su Res Dizin. Alevli Kılıç Beriosun Kristal Zırhi Ve Mancinik Aliyoruz Kaç "R" Alcağınızı Paraniza Göre Belirleyin
      • Berserker (SP4) Alin. (Önerim Görevleri SP1 Ile Yapmanizdir.)
      • Melek Kasin. Önerdiğim Yer Çınar Ormani Berserkeriniz Ve Potlariniz İle Oraya Hükmedersiniz, Şuanda Piyasada 62K (06.02.2018)

Melek Kasma Alternatif Yerler:
      • Batı Krem
      • Doğu Krem
      • Bütün Dağ Mağaraları
      • Sisli Vadi
      • Krem Zirvesi
      • Ruhlar Mağarası
      • Shanera Zindanı'nın tüm katları
      • Gizli Laboratuvar'ın tüm katları
      • Çamlık
      • Çamlık Kenarı
      • Nehir Madeni'nin Tüm Katları
      • Yeraltı Tüneli'nin Tüm Katları
      • Orman Derini
      • Çınar Orman Kenarı
      • Çınar Ormanı
      • Acıların Labirenti

FC Raidlerine Gidin Ailenizin FC Raidi Yapmasi Çok Önemli, Çıkan Kutularda R7 Veya R6 Çıkarirsaniz Zaten Hayatimizi Kurtarmiş Oluruz.
      İtibariniz İyiyse İtibar Satın Bedava 2M Gelicektir.
      Bunlari Yapasiya Lod Melek Raid Derken Bir Bakmişsiniz 75 Olmuşsunuz. Devami Gelicek.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanki Durumum Bu: Şansliyim Ilk Kutudan 3 Tecrube İksiri Geldi Yan Hesabımdada 6 Ance Çıkmıştı Kutudan Sanırım Bunları Kullanabilirim :t4-

:t7-
    • 55 ts yapmadan loda girilebiliyor zaten???

Ayrica isik ve ates res almak yerine sis roob daha ucuza gelir. Yeni baslayan biri bile lodda hizlica sis roob takcak duruma gelebilir.

70 zirha para harcamak yeni baslayan buri icin sadece zarar olur. 74 zirh daha ucuza gelir.

Itibari saklayip 88de zirh kilic almak ileride alip parfume para harcamamasini saglar ki yeni baslayan biri icin r3 +6 fln tarzi onurlu itemler yeterli olur.

Bu arada yeni baslayandan kastim yan hesaptan para gelmemesi.

Alevli kilic kac lv bilmiyorum ama 70 kilicta yukselim var. 70 kilic 72 arb kombinleyip kilica ucuz bir kritik hasar-hasar yukselten midye basmak uzun sure kilic ihtiyacini karsilar.

Kehribar gorevine de cagircaginiz cogu kisi yardim eder zaten. Res takan 50 lvl biri bile tanklar. Res takinca zaten 1-2 vuruyorlar.

Melek kasmak icin sp6 cok daha rahat bir sp. Berserkerle yeni baslayan biri kertenkele keserken zorlanir. Ayrica sp6nin feda yetenegi can ve mana doldurmaya yardimci olacagindan daha az iksir-aperatif harcanir.

Bunlar daha az para harcayip daha rahat gelismeye yonelikti.

Para kasma konusunda pts taslarinin ucuz ve gillionlarin pahali olmasindan faydalanip 35-45/45-55 ts ile de para kasilabilir ki lvl kasmadan kurucu olursaniz sadece ilk kapiyi afk bile kalabilirsin.

70-79 tsde yere yukler dusuyor ve mobblari kesmesi cok kolay. Ayrica kendim haric 70-79 tsyi farkli chde yapan gormemistim. Yanina 2 kisi daha alip farkli chde yapip o yukleri satarak da para kasabilirsin.

Tec yuk ve tarotlar da oyuna yeni baslayan biri icin fazlasi ile para kaybi olur bu arada. 2 tec yuk 1 amce parasi zaten. 1 yildiz tarot da 2 ance parasi.

80-99 arasindayken de farkli chlerde aniye girip yeri toplayabilirsiniz. Her chde 10 kisi oluyo min zaten. 2-3 turu toplasaniz bile ch1den kat kat fazla kazanmis olursunuz.

Ozet olarak para kasma yontemi bitmez de bunu harcamadan biriktirmek gerek. Buz cicegi en son 10k flndi. Yanina 1 pet alip cicek toplamak bile para kazandirir.
    • Gorevlerin vedigi exp degismiyor. Bence zaman kaybetmeden yap gorevlerini. Team arena zaten eksigini kapaticak. Orneklemek gerekirse senin kasman gereken exp 36.000 ise gorevler sana 26.000 vericekse senin yine totalde 10.000 kasman lazim. Dander yerine kuyrukluda daha hizli tamamlarsin 10.000 expi. Dander 200 exp veriyosa kuyrukluda 2.000 verecektir cunku. Tabi bu rakamlari salladim. :)
    • Herkesin ezbere bildiği şeyleri yazmışsın genede teşekkür ederiz.
      Ayrıca her kelimenin ilk harfini büyük yazman benim gibi bazılarını tetikleyebilir aman dikkat hocam.
      Melek ile para kasmak bana göre boş iştir sen melekle +15 kart alamassın.
      Ticaret doğru düzgün yapılabileceğini sanmıyorum piyasa o kadar zayıf ki yarın cc 20mde olabilir 10mde olabilir.
      Şuanda deli gibi nos çeken insanlar var amma velakin alıcı sayısı bu oranın altında kalıyor.
      Önerim minigame oynaman hızlıca dolu ve uskumru kazanarak para kasabilirsiniz
    • De ekini yanlis yaziyorsun. Benim gibi imla kurallarina dikkat eden birisini sinir edebilir. 15 karti melekle alanini da zamaninda gordum. Parasini car cur etmedigi surece en sonunda istedigi karti alacaktir. Ayrica miniland oyunlarinda 5 svy yapacagi surede melek kasmasi daha iyi. Melek fiyatlari adim basi alip basini gidiyorken bundan faydalanma demek tuhaf geliyor bana. Son olarak da kimseye yapamassin tarzi cumleler kurma. Istedimi cok da guzel yapar. Konunun acilis amaci da hedefini belirtmis ve goruslerimizi istiyor. Moralinin bozulmasini degil.
    • O yazim hatasini sana yazmamistim. Ustte yermek icin yazi yazana yazmistim. 35-45 pts ile para biriktirebilirsin. Malzemeleri karsilayip pts bitisinde gillonlari alacak sekilde anlasip pts yapabilirsin. Pts tasi 30k civari. Yeni aylar da 3k flndi sanirim. Guc tohumu falandi derken nospazardan bakip hesapla. Gillion fln alinca kac para gelcegibi hesapla. Kar ettiriyorsa yap bence. Hem ilerde 88 item alirken kastigin san isine yarar.
    • Pts taşları 45k civarıydı en son yeni ay taşları 2.5-3k güç tohumu ucuz bir şey malzemeler senden olursa gillionları alırsın 5 dakikada 60 gillion tsden 13k veriyor 2kdan gillonları satsan 120k 5 dakikada 133k 55-65k arası masrafın olur ts başına