Oyunda bir Yönetici Nasıl Anlaşılır ?

  Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

  • Oyunda bir Yönetici Nasıl Anlaşılır ?   Bir Oyun Yöneticisi Nasıl Anlaşılır ?

   1-) Oyun yöneticilerinin isimleri MOR renklidir , isimlerinden önce daima [OY] etiketine sahip olurlar ve hepsi Nostale_GM ailesindedir!
   2-) Oyun yöneticinin ismi oyun içinde [OY][GÖREVİ]NİCK şeklindedir. Örneğin: [OY][MA]DeLaRGe
   3-) Yöneticilerin sohbetten yazdıkları yazılar MOR renkdedir ve yazdıkları yazılar her zaman [Genel],[Sistem] ve [Fısıldama] bölümlerinden gözükür.

   Oyun içi görünüm


   4-) Bir yönetici size oyun içerisinde asla Fısıldamaz.Size fısıldayarak kendini yönetici olarak tanıtan kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

   5-) Bütün yöneticilerin isimleri Takım Üyeleri sayfasındadır , birisi bu listede değilse yönetici değildir.
   6-) Yöneticiler sizlerden para,item ve sizlerden hesap bilgilerinizi istemez ! Özel bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız.
   7-) Oyun yöneticileri 99+(50) Seviyededir .
   8-) Oyun yöneticileri [GM] - [SGM] - [GA] - [MOD] - [SMOD] - [MA] - [TM] - [COMA] Ön eklerini alırlar ve köşeli parantez yönetici haricindeki oyuncuların kullanımına kapalıdır"[ ]" köşeli parantezleri görmüyorsanız kişinin yönetici olduğuna kesinlikle inanmayın!


   9-) Yöneticilere Grup daveti , aile daveti , fısıldama , ticaret gönderemezsiniz.Tüm yöneticilerin bu özellikleri kapalıdır.GM'lerin hiç birinde bu özellikler açık değildir.

   10-) Hiç bir yönetici , size oyun içerisinden ceza alacağınızı söylemez.Hesabınızı onaylatmanız gerektiğini söylemez.Bu tarz durumlarda yönetici , sizinle sadece Destek Sistemi üzerinden iletişime geçer.Onun haricinde geçilen iletişimlere itibar etmeyiniz..
   Genel olarak oyun içerisindeki yöneticileri , yukarıdaki maddelere uygunluğunu ölçerek tanıyabilirsiniz.Yukarıdaki maddelerin tamamını sağlayan birinin yönetici olduğuna inanabilirsiniz.

   En önemli madde de 5. maddedir.Burada takım üyeleri arasında eğer yöneticinin ismini görmüyorsanız kesinlikle itibar etmeyiniz. Yöneticilerimizin isimleri ile sahte açılan hesaplarda ise , diğer maddeleri göz önünde bulundurabilirsiniz.
  • Oyunda Gördüğünüz herhangi bir şüpheli durumlarda veya gerçek yöneticilerin kim olduğunu öğrenip onlardan yardım talep etmeniz durumunda , oyun içerisinden destek alamazsınız.Bir yönetici size oyun içerisinden destek vermemektedir.Tek resmi yardım kanalı Destek Sistemidir.
   Aşağıda Size faydalı olabilecek Resmi Sayfalarımız mevcuttur.Bu sayfalardan her türlü bilgiyi doğru bir şekilde elde edebilirsiniz ;


   Nostale TR Resmi Forumu
   Nostale TR Resmi Websitesi
   Nostale TR Resmi Destek Sistemi
   Nostale TR Resmi Sohbet Kanalı (İRC)
   Nostale Resmi Facebook Sayfası
   Nostale Resmi Twitter Sayfası
   Gameforge Resmi İnstagram Sayfası
   Nostale Resmi Pinterest Sayfası


   Bu linkler haricinde verilen linklere kesinlikle itibar etmeyiniz.Sizleri " Yönetici " adı altında farklı sitelere yönlendirerek kayıt olmanızı , hesabınızı onaylamanızı vs. isteyen kişilere kesinlikle inanmayınız ve bizlere bildiriniz..
   Teşekkür Ederiz.
   Nostale TR Team