•Maglorex Karakter Gelişimi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• •Maglorex Karakter Gelişimi

Hepinize iyi oyunlar dilerim bu hesap SiamoGuii ailesinin geri dönüşü adına açılmış bir hesaptır. Daha önceden uzun zamanlar geçirdim bu oyunda ve yeniden bir geri dönüş yapıyorum. Hesabımı okçu yapacağım hesapta bir süre iş kasıp daha sonradan level kasmayı planlıyorum yaklaşan ilk exp eventinde hesabın levelini hızlıca yükseltmek istiyorum. O zamana kadar ticaret yolu ile geleceğe yönelik item hazırlamayı planlıyorum ve yaptıklarımı sizinle paylaşmak istedim. Ailemiz ve yeni hesabımın iyi yerlere gelmesini dilerim.
      Hesabımdan ilk görüntü;
    • PiskopatAmca isimli değerli oyuncudan Noelbaba Çalıkuyruk hediyesi gelmiştir. Kendisine çok teşekkür ederim, iş kasarken gelip tanışıp pet hediye etmek istedi oyunda böyle düşünceli yardımsever insanları görmek çok güzel TR serveri kadar kaliteli bir server bulmak zor :)
      20180408-1-•Maglorex.jpg
    • 30 Nos ile alınan paket kesinlikle işini görecektir.
      Bunun dışında kendine karakterinde kullanacağın karta göre bir nosmall peri ya da normal peri alıp düşük levellerde kullanmanı önereceğim.
      Kuyruklu yıldızda seri canavar kesebileceğin zamanlarda petine yedireceğin DHA adlı yem yerdeki eşyaları almanı kolaylaştıracak ve para kasmana yardım edecektir.
      Düşük level TSlerde çıkan maceracı R7 eşyaları bile şaşırtıcı derece de değerli eşyalar olabilmekte. Onlar için uğraşmanı ya da güç tohumu satmanı da tavsiye ederim.
      Zaten oyunu biliyorsun fakat düşük levellerde yapılabilecek keyifli ve kazançlı işleri lehine çevirmeni ve ileriye dönük temelleri iyi atmanı öneririm.
      Eğer yardımcı bir karakter olacaksan önce kendini biryerlere taşıman gerekiyor maalesef.

Hoş geldin.
      öyle çirkin insanlar yetişti ki bu toprakta
      zamansızlığı öğretelim diye
      zamana intihar eder olduk
      kafamızı alı koymak için gök seyrinden
      adını akrep ile yelkovan koyduk
      üç beş insan çıktı üzerine konuştu
      patavatsız bir herif sanat diye söylendi
      öyle çirkinleştiler ki
      zamanı yeryüzünde arar olduk.
      -whitabrein
    • SP1+9 basabilmen için sanırım 41 seviye kart yapmış olman lazım ki 34 levelde bu pek mümkün değil. Kendi bildiğin eski teknikleri açıklarsan sevinirim. Yeni başlayacak arkadaşlara ön ayak olması için iyi olabilir.

Sanıyorum ki daha önce ki hesaplarından kalan eşyaları sattın/paran vardı/nos aldın. Diğer türlü yanında ki pet ve partnerin leveline de bakacak olursak sadece farm ile yaptığın şey bu kısa süre de pek mümkün gözükmemektedir. :)

Maglorex yazdı:

Kendi bildiğim eski tekniklerle hesabıma bir adet +9 sp1 bastım ve hesabı 34 level yaptım zaman buldukça kasıyorum ama daha çok ileriye dönük itemleri yapmakla uğraşıyorum. Geçici olarak 50 level bir su perisi aldım.

öyle çirkin insanlar yetişti ki bu toprakta
      zamansızlığı öğretelim diye
      zamana intihar eder olduk
      kafamızı alı koymak için gök seyrinden
      adını akrep ile yelkovan koyduk
      üç beş insan çıktı üzerine konuştu
      patavatsız bir herif sanat diye söylendi
      öyle çirkinleştiler ki
      zamanı yeryüzünde arar olduk.
      -whitabrein
    • Yüklemiş olduğum nos ve ailemdeki üyelerden aldığım bir miktar borç ile alım satım işi ile uğraştım. Melek kanadının fiyatı haftasonu 60k lara çıkmış iken 30k larıda gördüğü için benim için çok güzel bir kazanç oldu açıkçası. +1 41 iş aldığım avcıyı 9 a kadar bastım ve hedefim 13 e basmak. Biraz daha pazarla uğraşacağım daha sonra şansımı deneyeceğim. Uygun fiyata 90k şan ve spler alınır :D
    • Bu oyunu senelerdir oynuyorum ve çok fazla eksi tanıdık arkadaşlarım var. Eski bir arkadaşımın + basmak için basmış olduğu sp1 i alarak kendim bastım ve kendim kullanıyorum. Elimde birikim yoktu o yüzden basma masraflarını hem klandan hemde gerçek hayattan tanıdığım bir arkadaşımdan aldım. Evet birazcık karışık bir hikaye olmuş sanırsam tam anlaşılmamış ama detaylı öğrenmek isteyenlere kanıtlarla birlikte anlatabilirim :) Oyun içinden mesaj atabilirsiniz.
    • 2-3 Gün önce almış olduğum +9 WK ile aniden bir fotoğraf göndermek istedim sizlere. Yakın zamanda R7 +7 63 Yay almayı planlıyorum ve de 74 e kasıp 74 zırh alacağım idarelik. Hesabım şuan 69 level oldu üniversite hazırlık öğrencisi olduğum için çok fazla giremiyorum en kısa sürede exp kasmaya devam :) Bu arada merak edenler için WK yı 40m den aldım.
    • bugra252541 yazdı:

Yayı r7 almanın fazla para harcamanın mantıgı yok r5 r6 tercih edip güzel bi 83 85 yay alabilirsin
      63 yay ve 74 zırhdan sonra 88 itemleri yapmayı planlıyorum 88 itemlerimi sağlam dizip uzun bir süre kullanacağım daha sonra direk KV ye geçmeyi planlıyorum o yüzden böyle bir tercih yaptım. Başka önerileriniz varsa açığım :)
    • Eğer uygun fiyatta bulabilirsen ve nakitin varsa r7 +8 yay bile alabilirsin(TEMİZ) temiz olması cok önemli cünki aldığın fiyattan elinden cıkartabilirsin yani kasıldıktan sonra satarsın 88 yaya vs geçtiğinde ve zarar etmemiş olursun kasılırkende daha fazla vurur daha fazla xp alırsın ve o fazla vurmanın keyfi ayrı tabi ;)