BiJJu~ Gelişim

  Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

  • BiJJu~ Gelişim

   Öncelikle merhaba arkadaşlar.
   Oyunu uzun yıllardır ara vere vere oynamaktayım.Bu sene tekrardan mage olarak başladım. Şuan için 86 lvl ım . Hesabım hakkında biraz bilgi vereyim.

   Kartlarım :
   Sp1 +2 50
   Sp2 +0 79
   Sp3 +3 40
   Sp4 +2 35
   Sp5 +0 30
   Sp6 +9 99
   Sp7 yok
   Sp8 yok

   Reslerim
   A komb gölge set
   Sis roob set
   B komb su set

   Silah ve zırh
   63 r6+5 asa (88ekadar dayanıcam)
   85 r4+4 zırh

   Pet olarak 83 lvl fibim mevcut.Taşıt olarak kaykayım var.Sp8 imi yeni sattım lodda sp6 ile takılıyorum.Partnerim bulunmuyor.Elimde şuan için 120 m nakit mevcut önerilerinizi alayım :saint: :saint: :saint: (Bide bu arada pvp mı pve mı karar veremedim henüz :/ )
  • Pvp baslamadan once en azindan 93 olmalisin. 88de asa degiscegini belirtmissin zaten. Sp6 ile rahat rahat 93 olursun. Sonrasinda pve mi pvp mi olacagina karar verirsin. Parani da kendi karakterine yatirim olarak harcamalisin bence. Ticarette her ne kadar guzel para da olsa, piyasa durgun. Bu yuzden ben pve yaparak parami kazaniyordum. Gunde 25-30 m fazlasiyla yeterli oluyordu. Aynisini tavsiye ederim. En azindan solo alt lodu donecek 2-3 esya ile paran bitince musteri kasabilirsin.

   (Biraz gec kalmisim sanirim konuya.)
  • @Mdiocgha dediği gibi alt lod yapabilecek eşyaları alabilirsen kazanç kapısı yaratabilirsin. Bunun dışında mevcut SP6 kartın ile çok rahat melek kanadı vb. eşyalar toplayabilir ve PVE ile paranı katlayabilirsin. PTS, 73TS, 81TS ve neil kampında PVE yapabilir buralarda gillion, gümüş para, buz/süt/iksir vb. eşyalar kazanabilirsin.
   Petin iyi. Partner olarak 80 level kliff bile işini görecektir örneğin lodda tank olarak kullanabilirsin. Partner SP alman önemli değil alacaksan da ileriye yönelik Tilkicik ve Fiona önerebilirim ikisi de aynı partnerler tempo farkını saymazsak. Eşyaların yeterli eğer eksik kalırsa saldırı ya da savunma tılsımı ile bir nebze ilerletebilirsin. Sana tavsiyem 88 mortaz zırh ve 79/83 asa olacak. Bunları PVE ile kendin yapabilirsin. Paranı da ticarette kullanabilir ve değer kazandırabilirsin. Kart vb. almak için yazı beklemeni öneririm.

   Aramıza hoş geldin.
   öyle çirkin insanlar yetişti ki bu toprakta
   zamansızlığı öğretelim diye
   zamana intihar eder olduk
   kafamızı alı koymak için gök seyrinden
   adını akrep ile yelkovan koyduk
   üç beş insan çıktı üzerine konuştu
   patavatsız bir herif sanat diye söylendi
   öyle çirkinleştiler ki
   zamanı yeryüzünde arar olduk.
   -whitabrein