süper** karakter gelişimi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• süper** karakter gelişimi

Herkese tekrar merhaba

Oyun daha önce birkaç kere bırakıp tekrar başladım bırakma sebeblerim arasında hesabımım soyulması vardı şuan hesabım pek iyi durumda değil birazcık toparladım sayılır alt lodu olan bir aileye girdim orda kartlarımım işlerini kasıyorum fazla kişi olmadığından rahat kasabiliyorum lodda sp8 le düz vuruş hasarı buflu 8k civarı

nick:süper**
      level:85 (7.05exp)
      resler:sadece toplamda 88 lik gölge reslerim var yakında para biriktirip sis roob alıcağım
      spler:
      itemler:
      Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
    • Lodda K da lureci olup splernin işini kasmanı tavsiye ederim (sp6-sp1) sonra kendin + basarsın 9-11 (90 level ol)

SP1 yp/bp stat verirsen ptnde sağlam bir wk oldugunda sen tank olursun pve yaparsınız.
      SP6 ele verip aynı şekilde volkan atabilirsin

Çok yüksek bütçe harcayacağını düşünmüyorum KW konusuna girmiyorum o yüzden.

93 Olup 92 93 item dizip,takılarınada crtik azaltma koyarsın +13-14 sp1 PVE,ANİ +13-14 sp6 (PVP) alırsın hevesini alırsın bence

Ki çok sağlam olmak istıyorum arena-fc delisiyim falan diyorsan KW kasmalısın.88 levelde başlasan (Sağlam 88 zırhla 13-14 sp1 ile Harabe 2 de yanına bir wk bulursan rahat kasabilirsiniz. tahmini 93+28 olursun öyle her açıdan cok daha sağlam olursun ancak kw çok masraflıdır hiç bulaşma bence.
      İlk söylediğim gibi 93 ol hevesini al sonra zaten bırakırsın savascıyı/oyunu
    • Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim KW ye giremem amacım pvp yapmak değil pve den gitmek istiyorum para kısmıda hallonur para kasmak çok da zor değil ilk amacım reslerimi tamamlamak

zırhıda cesurtürk(forum nicki ikibiniki) ten almıştım 3 4 m ye mi ne vermişti sanırım eski ailemden tanıdığım oyunda üzerimde çok emeği olan bi insandı hala oynuyormu bilmiyorum 55 lvlerdeyken loddada işimi bedavaya kasmıştı eski ortamlar pek kalmadı gibi
    • Güncelleme:
      sp8 75 iş +2 yapıldı
      periler +40 a kasıldı

şuan 75 m param var bunu en iyi nasıl kullanırım birazda tic için para ayırdım. Uk geliştirmeler hızlı satılırmı? Şuanda uk alım satımı yapsam nasıl olur? Su rese gerek varmı? 64 kılıcımı değiştirmelimiyim?

reslerimi tamamlıyacağım paramı birazdaha yükselmeyi düşünüyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

şuan petim yok darko işe yararmı sizce

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim
    • Darko lodda işini görür pek bütçen yoksa değişmene gerek yok şimdilik
      Su rese ws atmıyorsan gerek yok lodda olucaksın genelde sana bitek sp4 ü görevle alırken su res lazım olabilir onunda acelesi yok zaten
      Kılcını değiştirmene gerek yok şahsen ben 63 kılıcla 88 e kadar kasılmıştım.süreklı lod yapan biriysen düşük seviyeli bir iteme tekrardan para yatırman gereksiz olur
      Nospazara bak nos fiyatına oranladıgında cok fazlaysa o alana yönel.
      Asi kartını +9 yap 70 ele gerisini saldırı statı şeklinde vermeni öneririm
      asini +9 yaptıktan sonra peri kasmakta acemi değilsen partner spn ve yan hesabında wkn varsa
      50 level tanrısal peri alıp 20 tane peri tecrübe iksiriyle 80e kasmanı öneririm 20 saat civarı sürer ama 80 peri lodda seni çok rahat ettirir bunları yaptıktan sonra arta kalan paraya ticaret yapabilirsin
      40m civarı tutar maximum iksiri rumialıyla birlikte lodla işin bittiğinde 15m e incisini alıp 80-90m den nosa atarsın satılır
      Güvercinmiş melekmiş raidmiş bence hiç vakit kaybetmeden 88-90 olmaya bak sen para zaten sonra gelir ticaret yap derkende nosvillede oturup bekleme en kötü lod saatleri dışında mob yaparken nostüccarı acarsın ordan yaparsın nosvillede boşuna zaman kaybedersin.
      lureci olma fırsatın varsa işi düşük kartlarının işini kasmak icin lureci olmanı öneririm kartlarını kendın + basabilme imkanın olur
      Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.
    • sis roob yaptım kendim eteş eldiveni ile ruhanı eyakabı yaptım 5 t 140 k cıvarı tutu 30 30 60 su res veriyorlarhiç yoktan iyidir

şinobisim var çok rahat peri kasabiliyorum

meleklerimi kendim kasıp sp8 i 4 sp6 +2 bastım fc de baya item dürdüm 74lvl asa r7 oldu 4 itemde r5 oldu onları satmayı düşünüyorum 78m param var hala tavsiyelerin için teşekkür ederim

Emma Watsonada destekleri için çok teşekkür ediyorum
    • Tekrar Merhaba

Güncelleme:1

Asi +5 basıldı 84 iş yapıldı

Sader 82 iş yapıldı

Sp1 30 iş +1 yapıldı

sp6 +1 yapıldı

87 lvl olundu

130m küsür para kasıldı (ticaretle)

parayı daha da artırarak r6-7 bir fake almayı düşünüyorum zırh olarakta 88 r6 +7 zırh almayı düşünüyorum 88 lvllik hatus kılıcı (r4+5) exp kazanımlı bir midye basmak istiyorum (kaç m tutar bilmiyorum r si yüksek olmasına gerek yok exp kazanımı olsun yeter) arena ayak alabilirim
    • Yükseltilmiş kritik hasar şansı
      Yükseltilmiş krtik zarar
      PVP isen baygınlık şok ayaz tarzı etki olasılıkları PVE isen;
      lod icin ölümsüzlerde yükseltilmiş hasar
      Kw icin iblislerde/şeytanlarda yükseltilmiş hasar
      +Tecrübe kazanımı
      SL hasar
      Yükseltilmiş su/ışık elementi artık hangi kartı kullanıyorsan
      Zaten hepsini bir arada bulmak cokzor şuan saydıgım cogu galiba nosta satılan bi fake vardı. Hem iblis hem sl hasarlı krtikli falan bütcene uygunsa aklın keserse onu alabilirsin ama genel olarak bu tarz bi midye cok faydalı olur
    • Güncelleme: 1.1

88 lvl olundu.

Aegir S buf yapıldı.
      ---------
      5t arena ayak alındı.

42 lik su res yapıldı.

83 kılıç alındı parfümü basıldı. r si + sı basıldı. (tahmini 12 15m arası bi fiyat oldu)
      ---------
      Asi 99+10 yapıldı. (+5 ten 10`a 0 fail parşomensiz)

Sp6 +5 basıldı. (kalan malzemelerle)

sp1 +5 49 iş yapıldı. (k da 1 ch lure)

---------
      Kayı-IYI ailesindeyim.
      ---------
      70m civarı param var magmaros eldiveni almayı düşünüyorum. Sonra tekrar ticaretle yükseltip 90 için fake kılıç almayı düşünüyorum.Yanına da ara sıra ws falan atmak için 88 zırh almayı yada kendim basmayı düşünüyorum. 88 lvlde exp veren görev var mı? Eski zırhım kaç m eder. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
      Keyifli Forumlar