[07/05/2018'den itibaren] Partner Jennifer için Tasarım Yarışması'na Katılın

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • [07/05/2018'den itibaren] Partner Jennifer için Tasarım Yarışması'na Katılın


   [07.05.18'den itibaren] Partner Jennifer için tasarım yarışmasına katıl
   Partner Jennifer NosTale kahramanlarının yanında var gücüyle savaşır ve rakiplerin saldırılarını etkiler. Bizce güzel ve yeni bir kıyafeti hak etti. En güzel fikirleri topluluğumuzdan başka nereden bulabiliriz ki?
   Biz de bu yüzden hepinizi yaratıcı fikirler üretip yeteneklerinizi sergilemenizi istiyoruz. En iyi tasarımcıları harika ödüller bekliyor. Gameforge ve Entwell galip gelen ve sonrasında oyuna dahil olacak kıyafeti seçecek.

   Ne yapmanız gerekiyor? (Lütfen koşulları dikkatlice okuyun.)

   • Yarışmanın konusu: "NosTale tasarım yarışması - Jennifer için partner kıyafeti". Gönderdiğiniz çalışmalar bu konuya uymalı.
   • Önemli noktalar: Kıyafetin önü ve arkası ile Jennifer'in silahı açıkça görünüyor olmalı. Bu aşamada Entwell'in sunduğu başka bir partneri (aşağıya bak) örnek alabilirsiniz.
   • Resim elle veya dijital ortamda çizilmiş olabilir. Her türlü çizim tekniği kullanılabilir ancak ekran görüntüleri yasak!
   • Resimlerinizi 28 Mayıs 2018, saat 23:59'a kadar: fanart@nostale.co.uk adresine gönderebilirsiniz.
   • Çalışma oyun hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresinden gönderilmeli. Lütfen karakter adı ve sunucunu da belirtmeyi unutma. E-postanın başlığı " NosTale Design Contest – Skin for Jennifer " olmalı.
   • İzin verilen formatlar: .png, .jpg, .gif. Dosya büyüklüğü 5 MB'ı aşmamalı.
   • Burada Katılım Koşulları'nın bağlantısını bulabilirsin.
   Ne kazanabilirim?
   En iyi beş çalışmayı 100 Euro değerinde bir NosTale kuponuyla ve oyuna girdiği zaman Jennifer'in kıyafetiyle ödüllendireceğiz.
   Çizimlerinizi merakla bekliyoruz!


   Başarılar dileriz!
   Nostale Takımın

  • Katılım Şartları
   Aşağıda belirtilen katılım şartları Gameforge 4D GmbH, Albert-Nestler-Straße 8, 76131 Karlsruhe, Almanya ("Gameforge") tarafından düzenlenen NosTale Design contest – Skin for Jennifer ("yarışma") yarışmasının kurallarını belirler.   1. Katılım hakkı, katılımcılar, katılım süresi ve katılım

   • Avrupa Ekonomik Alanı sınırları dahilinde ikamet eden ve Genel Kullanım Koşulları'na[CM1] göre Gameforge tarafından hizmete sunulan online oyun NosTale'de geçerli bir hesaba ("hesap") sahip olan her reşit birey yarışmaya katılma hakkına sahiptir.
   • Yarışmaya katılım ücretsizdir ve bir ürünün satın alımına veya hizmete bağlı değildir.
   • 1. maddeye göre katılma hakkına sahip olan ve 07.05.2018 tarihinden itibaren en geç 28.05.2018 tarihine kadar ("katılım süresi") aşağıda belirtilen işlemleri yapan kişi "katılımcı" olur:
    • Yarışmanın konusu yapay zeka karakteri Jennifer için yeni bir kıyafetin tasarlanmasıdır.Kıyafetin önden ve arkadan görüntüsü ve buna ait silahın ("çizim") kişinin bizzat kendisi tarafından elle çizilmesi veya dijital olarak renkli bir çiziminin (ekran görüntüleri, fotoğraflar veya benzeri kopyalar kullanılamaz) hazırlanması gereklidir. Katılım çizimin, katılımcının hesabına bağlı e-posta adresi üzerinden ait olduğu oyun sunucusu ve karakter adının, ayrıca "NosTale Design contest – Skin for Jennifer" ("gönderim") başlığının belirtilmesiyle fanart@nostale.co.uk adresine gönderilmesi ile gerçekleşir.
    • Çizim .jpg-, .gif- veya .png formatında maksimum beş MB büyüklüğündeki bir dosya eki olarak gönderilebilir. Alternatif olarak gönderiye çizimin online olarak indirilmeye hazır bekletilen bir sürümünün hiperlinki eklenebilir. Çizim hukuka uygun olmalıdır. Katılımcı Gameforge'yi ilgili gönderiyle ilgili üçüncü kişilerin taleplerinden muaf tutar.
   • Katılım süresi dışında kalan gönderiler ve birden fazla gönderiler ve farklı hesaplardan yapılan gönderiler dikkate alınmaz. Birden fazla çizim içeren gönderiler de aynı şekilde değerlendirmeye alınmaz; bir tek çizimin farklı sunumlarını (mesela farklı perspektiflerden) içeren gönderiler bundan hariç tutulur.   2.Kazanan ve ödüller

   • Gameforge 04.06.2018 tarihine kadar geçerli tüm gönderilerin yaratıcılıklarını değerlendirerek 5 adede kadar çizim seçip bunları 11.06.2018 tarihine kadar Entwell'e bildirecektir ("ön seçim").
   • Gameforge ön seçim kazananlarını 06.06.2018 tarihine kadar Entwell'in Gameforge'ye ekleme hakkındaki kararını bildirmesi üzerine gönderim için kullanılan e-posta adresi üzerinden hem ön seçim kazananları hem de yarışma birincisi hakkında bilgilendirecektir ("bilgilendirme"). Gameforge ayrıca ön seçimi kazananları ve yarışma birincisini onurlandırmak için kendi web sayfalarında ve sosyal ağlarda Gameforge tarafından desteklenen sayfalarda (birlikte "Gameforge sayfaları")karakter adını belirterek duyurabilir ("duyuru").
   • Ön seçim kazananları 100 Euro değerinde birer kupon ve (eklenme durumuda) dükkan eşyası alır.Kuponlar ön seçim kazananlarına 06.06.2018 tarihine kadar e-posta yoluyla gönderimde kullandıkları e-posta adresine gönderilir.Dükkan eşyası eklenmeden sonra 14 gün içerisinde ön seçim kazananlarının hesabına eklenir. Büyük ikramiyeyi ekleme belirler.
   • İlgili ödüllerin karşılığının nakit ve/veya ayniyat olarak ödemesi ve/veya üçüncü kişilere devri mümkün değildir.
   (2)Entwell bu ön seçimi dört hafta içerisinde değerlendirip kendi takdiri dahilinde uygulanabilir bulması halinde çizimin bir sürümünü çevrimiçi oyun NosTale'ye dünya çapında sanal "dükkan eşyası" olarak ekleyebilir ("ekleme"). Ancak ekleme talebinde bulunma hakkı yoktur. Gameforge ve Entwell bu eklemeyi kendi takdirlerince istedikleri zaman kaldırma ve düzenleme hakkını kendilerinde saklı tutar, bunun için ayrıca izin almaları veya bildirimde bulunmaları gerekmez.

   (3)"Ön seçim kazananları" ön seçimin içerdiği çizimlerin sahip olduğu katılımcılardır. "Yarışmanın birincisi"Entwell tarafından eklemeye seçilen çizimin sahibi olan katılımcıdır. Ön seçim kazananları ve yarışmanın birincisinin belirlenmesinin incelenmesi için yargı yolu kapalıdır.   3.Kullanım hakları

   • Katılımcı Gameforge'ye ilgili çizimlerin Gameforge sayfalarında sunumu amacıyla maddi bir karşılık beklemeden, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan, çizimler üzerinde özel olmayan bir kullanım hakkı tanır. Bu kullanım hakkına düzenleme, çoğaltma, çizimi genel erişime sunma ve gerektiği durumlarda üçüncü kişilere kullanım hakkı sunma ("Gameforge tarafından kullanma") da dahildir. Katılımcı gönderide belirttiği karakter adı kullanımının telif hakkının Gameforge tarafından kullanımı kapsamında yeterli olduğunu kabul eder.
   • Gameforge çizimleri ön seçim kapsamında olası bir ekleme amacıyla Entwell'e iletme hakkına da sahiptir ("Entwell tarafından kullanım"). Katılımcı Gameforge'ye ve Entwell'e ilgili çizimlerin Entwell tarafından kullanımı için maddi bir karşılık beklemeden, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan, çizimler üzerinde özel olmayan bir kullanım hakkı tanır. Bu kullanım hakkına Entwell tarafından kullanımı için gerekiyorsa düzenleme, çoğaltma, çizimi genel erişime sunma ve gerektiği durumlarda üçüncü kişilere kullanım hakkı sunma da dahildir. Eklenme durumunda, öncesinde ilgili çizimde düzenlemeler yapılmasıyla başlı başına bir çalışma meydana geldiyse bile çevrimiçi oyun NosTale'nin teknik özellikleri nedeniyle eklemede çizimle ilgili telif hakkı sahibi beyanı yapmak mümkün değildir. Bu nedenle yarışmanın birincisi ilgili beyandan vazgeçmeyi kabul eder.   4. Veri gizliliği

   Gameforge her katılımcının bildirdiği kişisel bilgileri geçerli veri gizliliği kuralları kapsamında ve sadece bu katılım şartlarında belirtilen amaçlar doğrultusunda özellikle ön seçimli bir galibin seçimi ve ödülün gönderimi için alır, düzenler ve kullanır. Kullanıcılar veri gizliliği konusunda diledikleri zaman posta yoluyla yukarıda belirtilen adrese veya e-posta yoluyla datenschutz@gameforge.com adresi üzerinden Veri Gizliliği Görevlisi'ne ulaşabilirler.   5. Sorumluluk

   Gameforge, organları, çalışanları ve yardımcıları sadece kasti ve ağır ihmalde sorumluluk taşır. Hafif kusur halinde sözleşmedeki yükümlülüklerin çiğnenmesi durumunda mesul olurlar ve yasal hükümlerle çelişmemesi şartıyla sadece öngörülebilir zararlarla sınırlıdır. Belirtilen sınırlamalar can veya beden sağlığını tehdit eden durumlarda geçerli değildir.   6. Nihai hükümler

   • Katılımcı gönderide bulunarak bu katılım şartlarını kabul etmiş sayılır. Katılım şartlarının yanı sıra Genel Kullanım Şartları[CM2] ve oyun kuralları[CM3] (birlikte "kurallar") da geçerlidir.
   • Bu katılım şartlarındaki münferit hükümlerin geçersiz olması halinde diğer hükümler yine de geçerli kalır. Geçersiz hüküm yerine kanuni hüküm geçerlidir.
   (2)Bir katılımcının kuralları ihlal etmesi halinde katılım süresinden sonra da katılım hakkı elinden alınabilir. Önceki madde çerçevesinde katılım hakkı bir ön seçimi geçen bir kazananın katılım hakkı iptal edildiğinde ödül hakkını kaybeder ve Gameforge ilgili ön seçimi geçen bir galibin yerine başka bir katılımcıyı getirebilir.

   (3)Gameforge teknik veya hukuki nedenlerle yarışmanın kurallara uygun şekilde gerçekleştirilememesi durumunda yarışmayı katılım süresi dolmadan sonlandırma hakkını kendinde saklı tutar.


   .

  • Herkese merhaba,


   Birkaç hafta önce, Entwell'e gönderilen Partner Jennifer için Tasarım yarışmasının 5 kazanan tasarımını açıkladık.


   Sonunda oyuna uygulanmak üzere seçilen kişi, Elizabeth'in ABD sunucusundan yaptığı tasarımdı!


   Ve nasıl görüneceğini size göstermek istedik:


   Tüm katılımcılara ve özellikle Elizabeth ve Entwell'e tekrar teşekkürler

   Ortak Cilt yakında oyunda uygulanacaktır (tam olarak ne zaman size bildireceğiz).

   NosTale Ekibiniz