~_Shinigami_~ Karakter Gelişimi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• ~_Shinigami_~ Karakter Gelişimi

Öncelikle selam herkese. Beni tanıyanlar Sangrariel~ adlı savaşçı hesabımdan tanır muhtemelen. Savaşçıdan biraz sıkıldığım için büyücüye geçme kararı aldım ve 1 haftada 69 seviyeye getirdim. Nospazardaki bir kaç eşyam satılınca yaklaşık 220-230m civarı bir param olacak. Bu parayla neler alabilirim en iyi neler alarak iyi harcayabilirim gibi sorular soracağım size :D Karakterimin fotoğrafları aşağıdadır. Açıkcası ben +9 99 sp3 ve +9 99 bir sp5 almayı düşünüyorum. Zırhım pek iyi olmadığı için onu da 74 zırhla değiştirmek istiyorum ve en önemli olarak da pet ve partner almak istiyorum. Geri kalan parayla ticaret yaparım ancelloan alırım tarot alırım falan filan. Ama yine de sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Büyücüde biraz yeni olduğum için sizlerin fikirleri benim için önemli. Teşekkürler iyi oyunlar. :+q PVE YAPACAĞIM KESİNLİKLE!!

• Git en az A buf Fiona/tilkicik al büyücü için olmazsa olmaz.İdarelik itemli kliff yap.

Ates ve gölge res icin 5t magma ve 5t arena ayak,
      Su ışık için 5t b komb al.
      90a kas.88-90 item yap.sonra ya 93e kasarsin,yada kw.

Sp6 için su perini son seviyeye getir.
      Golgeyi kasabildigin kadar kas.
      70-80 ışık peri uap.
      S6-sp8 yüklen kartlarında.en önemlileri onlar.
      Pet fibi.
      Sp4 pve için çöp,pve için sp7 daha iyi gölgede.hem boşa tabanca masrafı.onun yerine sp7 al,tabancaya para harcama,r5,r6 +0 midye atmalik güzel pasifi olan tabanca al yeter.sp4 kullanırsan tabancayı geliştirmen gerekir.

88-90a kadar iteme para harcama,değmez.

88de konuyu güncelle,beni etiketle.Sana kartlarına uyumlu iyi item seti ve midyeler öneririm.
    • X maskesi penguen şapkası edin bütün perilerini 80 levele kas En az +8 item taşı destekse önemsemene gerek yok Yüksek mertebeler de Cadı laurena şapkası tak +11 üstü kart seti yapmaya çalış b komb. res seti yap oyun da sürekli farklı şekiller de pve yapmaya çalış