RindoKobayashi Karakter Gelişimi***

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• RindoKobayashi Karakter Gelişimi***

Merhaba arkadaşlar.Ben bu oyuna 3 gün önce başladım ve bir arkadaşın bana demesi üzerine forumdan ve diğer forumlardan nostaleyle alakalı biligilerimi geliştirdim.Şu an ise sizin yardımlarınızı ve taktiklerinizi isteyeceğim.DEMOGORGON arkadaşımın yaptığı gibi teşekkür ederim kendisine bana da iyi bir hedef tahtası taktiği verdi size açıklayacağım.Oyuna para yatırmayı da düşünmüyorum ama belki 10 tl Yatırabilirim.

1.Hedef=Partner almak (Futbolk Koko Düşünüyorum)
      2.Hedef=Binek (Farketmez)

Ben bu hedef kısmını sürekli güncellemeye çalışacağım.
      Ve birkaç fotoğraf atayım oyun içinden.

Arkadaşımın bana res ne demek anlatırken verdiği eşyalar (Kötü olduğunu söyledi)

Ve şu an ki param

Hepinize şimdiki yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim...
    • Meftun yazdı:

Hoş geldiniz ancak hedefiniz Futbol Çalıkuyruk yerine Fibi Buzbuz, Fluffy Bally ya da İnferno olmalı. Bunlar işinize daha fazla yarayacaktır.
      Ama Fibi,Fluffy gibi şeylerin piyasa değeri yüksek ve ben daha ticarete yeni atılan birisiyim çoğu arkadaşım diyor ki ticarette seni kandırırlar girişme gibisinden. Şu an kilitli kalmış durumdayım ne yapacağımı bilemedim Ama futbol Çalıkuyruktan Vazgeçtim. Daha ayrıntılı bir bilgi verebilirseniz sevinirim. Mesela Örnek vermek gerekirse. Benim gibi olsaydınız şu an 450 nos çekseydiniz o 450 nosu nasıl verimli şekilde kullanırdınız. Aşama aşama anlatırsanız sevinirim.Misal= 1.Aşama 4 cc alırdım 2.Aşama onları 15m den satardım gibisinden... Şimdiden teşekkür ediyorum sizlere =)
    • Öncelikle konun hayırlı olsun 30nosa alıcagın fırsat paketindeki eşyalar seni 55lwle kadar götürücektir 55lwldede sader alırsın ve shenerada melek kanadı kasıp satabilirsin gölge reslerini tamamladıktan sonrada lodda iyi lwllere gelebilirsin level arttıkça yapıcak şeyler arttıgı için raid vb şeylerden çok daha fazla para kazanabilirsin sana önerim pve yapman
    • Buns.. yazdı:

Öncelikle konun hayırlı olsun 30nosa alıcagın fırsat paketindeki eşyalar seni 55lwle kadar götürücektir 55lwldede sader alırsın ve shenerada melek kanadı kasıp satabilirsin gölge reslerini tamamladıktan sonrada lodda iyi lwllere gelebilirsin level arttıkça yapıcak şeyler arttıgı için raid vb şeylerden çok daha fazla para kazanabilirsin sana önerim pve yapman
      Zaten amacım Pve Yapmak yazmayı unutmuşum =P.Sağol fikrini belirttiğin için.Ama 30 nosluk paketteki o peti ben nedense çok beğenemedim yani beni 36 levelden 90 levele kadar taşıyamaz diye düşünüyorum.O yüzden fibi almayı düşünüyorum o 30 nosluk paket yerine.Bide hedef olarak şunu düşünüyorum doğruysa siz bana bildirin lütfen.Sp8 al diyorlar sp3 yerine (parayla). Ama sp8 diyen kişi fazla.Sp8 demeyenler ise sp8 in lodda iş değil pvp de iş yapacağını söylüyor bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim. =)

Bu arada SP1 Alındı.Para yaklaşık 1m ye geldi.Ticarete yavaş yavaş girmeye başlıyorum bu saatten sonra.
    • Zaten 55lwle kadar taşısa yeter seni 30nosluk paket içindeki ance vb şeylerde işine yarıyacaktır nostüccar madalyası ile ticarette yapabiliceksin bana kalırsada sp8al sader yerine 2element peri takılabildigi için pvede daha çok işini görür dedigim gibi spyi taktıktan sonrada shenerada falan melek kasarak çok rahat çarının diger ihtiyaçlarını karşılayabilirsin
    • Buns.. yazdı:

Zaten 55lwle kadar taşısa yeter seni 30nosluk paket içindeki ance vb şeylerde işine yarıyacaktır nostüccar madalyası ile ticarette yapabiliceksin bana kalırsada sp8al sader yerine 2element peri takılabildigi için pvede daha çok işini görür dedigim gibi spyi taktıktan sonrada shenerada falan melek kasarak çok rahat çarının diger ihtiyaçlarını karşılayabilirsin
      Sp8 in 2 peri taktığını sizden öğrenmiş oldum çok teşekkür ederim.Sp8 almaya karar verdim bu arada sonuçta sp3 ü görevle alabilirim.Ama sanırsam Aile sorunum olacak onu da inşallah bir türlü halledebilirim =)
    • Eğer para kazanmak istiyorsan en hızlı ama sıkıcı olan yol bence kuzu raidi.Ordan gelen kutu 70k ediyor
      Hadi satamadın 50k ya bırakırsın
      Oda olmadı 25k dan çok rahat gider
      Ch1 de 1.olunca 3 tane geliyor.Zaten raidi bilen kişi sayısı az ki kolay bence.d
      İş konusunda da müş olma asla.Yüksek lvl olan çoğu kişi oyunda yapıcak işi olmadığından
      can sıkıntısından vb şeylerden sana bedavaya kasarlar.
      Zaten tslerdede acayip yardım ediyolar
      Ticarette sakın "Aaa bu eşya 17m di 15m olmuş.Alıyım da sonra satar 2m kar ederim "falan deme xd
      Sonra elinde kalır yada dahada ucuzlar sen pişman olursun
      Teşekkürler :P
    • Hepiniz yardımı için tekrar teşekkür ederim. Şu anlık gelişimi paylaşmak yerine (2-3 gün sonra paylaşabilirim ^^) sorularım olacak.

1. A komb setler (41-50 Olması lazım herhalde) 88 levele kadar dayanabilir mi ?
      2. İnferno savaşçıya iyi gider mi ?
      3. Sp8 +9 almayı düşünüyorum mantıklı mı ? (Statları neye vereceğime bilmediğimden hazır olarak alıp ta öğrenmek amaçlı ^^)
      Şu anlık sorularım bu kadar ^^

Aile buldum bu arada arkadaşım sağ olsun RoseWood'a teşekkür ederim ^^
    • Fullerene yazdı:

1 evet
      2 hayir
      3 hayir

Sader sp8'den daha iyi.
      Bir Bilgi Veriyorsanız Kesinlikle Doğru Vermeye Özen Gösterin Asi Uzman Kartı Çift Elementli Bir Karttır İlerde Solo Lod Yapmak İstersen Saderle Yapamazsınız. Saderin Tek Avantajı Bufu Ve Arbaletlerin Kılıçlara Göre Daha Uygun Bir Bütçede Olmasıdır.
      ~ Hayat bir oyun, hadi en yüksek puanı alalım. ~
    • resler a komb olması yeterli tüm resleri 84 yapıyor maske kart filan bunları 100 üzeri yapıyor sadece kwde işe yaramıyormuş orada res kıran slotlar varmış onun dışında iyi yani :)

inferno ise genelde büyücüler kullanıyor hasar artışı için fibi yüzde 10 artış sağlıyor fibi iyidir bence yani sadece tanklamak için istiyorsan şogunda iş görür :D

lod için saderi öneririm zaten solo lod yapabileceğin güce eriştiğinde alt lodda bir işin olmaz :D hem 72 arbalet hasar artışı hem üçlü harika hasar çıkarırsın ha dersen ben lodda adam kasıp para kasacağım o zaman senin tercihin asiyi ben kullandığımda gölge özelliği pek tatmin etmemişti köknarda melek kasarken işime yarıyordu tabi :D

ben pveciyim bunun için pvpyle ilgili fikrim yok zaten yazdıklarımı pveye yönelik yazdım sen pvp önerisi istiyorduysan bilemiyecem :lol:
    • Saderin 3lusu ile verecegi hasar cok daha fazladir. Ayrica ayni rare ve arti ozelligine sahip kilic ve arb ile hasar atilirsa ve spler de ayni ise sp3 sp8den fazla hasar verir. Ve bu fark da azimsanmiyacak kadar fazla olucaktir. Bu fark icin 3lu kullanmaya bile gerek yoktur. Bir de raidlerde sp8 yerine sp3 aliniyor.

Bu arada tanklama isini pet degil partner yapar. Bu yuzden peti hasara yonelik tercih etmen daha iyi olur. Fibi de tek yicek bir pet degil.

RoseWood yazdı:

Fullerene yazdı:

1 evet
      2 hayir
      3 hayir

Sader sp8'den daha iyi.
      Bir Bilgi Veriyorsanız Kesinlikle Doğru Vermeye Özen Gösterin Asi Uzman Kartı Çift Elementli Bir Karttır İlerde Solo Lod Yapmak İstersen Saderle Yapamazsınız. Saderin Tek Avantajı Bufu Ve Arbaletlerin Kılıçlara Göre Daha Uygun Bir Bütçede Olmasıdır.

Bu arada sp3 ile de gayet solo lod yapilabiliyor.