Kısa Bir Lucy Büyükkulak Kılavuzu

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

 • Kısa Bir Lucy Büyükkulak Kılavuzu


  İşte karşınızda Lucy Büyükkulak'ın kötü kardeşi: Lola Büyükkulak! Akında ona karşı mücadele et ve tavşan çetesiyle içinden sürekli yeni tavşanlar çıkan tavşan mağaralarına dikkat et. Ayrıca Lola yere dev havuçlar çakar, bunları olabildiğince hızlı şekilde yok etmen gerekir. Başlamak için akın ekibinin tüm üyeleri Lola Büyükkulak'ın akın mührüne ihtiyaç duyar. Eğer dövüşü zaferle tamamladıysan akın kutusundan belki de yeni partneri çıkarabilirsin.

  Kart Seçimi
  Jajamaru ve Casus kartları akını yapmak için ihtiyacınız olan kartlardır. Yüksek saldırı hızları ve gizlenme yetenekleri ayrıca Jajamaruların saldığı Minik Yayamarular faydalı olacaktır. 4x Jajamaru ve 4x Casus iyi bir tercih olacaktır.

  Hazırlık
  • Akın içerisinde Lola Büyükkulak'a verilen hasarlar sabittir (193 hasar vurulur) akında 8 kişi olduğu için evcil hayvan ve partnerlerinizi yanınızda bulundurmanız toplam verilen hasarın üçe katlanmasını sağlayacaktır.
  • Evcil hayvanlarınız ve partnerleriniz için koruyucu almayı unutmayınız!
  • Alınan hasarlar can yüzdesine göre olduğundan seviyenin bir önemi yoktur. Akın öncesinde size can veren kolye, yüzük, bileklik, tarot, iyi etki vb. eşyalardan kurtulun.
  • Akına girmeden önce bir Savaşçı'dan Moral Artışı ve 10 saniye sonra Depar etkisi bitince Doğa Koruyucu'dan Kurt Ruhu etkisi almanız size isabet oranı ve hız artışı sağlayacaktır.
  Lola Büyükkulak


  95. seviye akın patronudur. Çoğu akında olduğu gibi yüzey saldırısı yapmaktadır.


  Ayrıca tek bir hedefe yönelik saldırısı da vardır.
  Lola tek başına savaşmaz! Savaş sırasında 2x Dev Havuç ve 2x Tavşan Mağarası üretecektir.


  Bu şeyler çıktığında:
  1. Ekranınız Dev Havuçlar ve Tavşan Mağaraları etrafında hareket eder.
  2. Tavşan Mağaralarından Lola'nın Usta Tavşancığı çıkar.
  3. 30 saniyelik bir sayaç başlar.
  Sayaç başladığında bu dördünü yok etmelisiniz. Bunlar yok edildiğinde kilitli kapılar (portallar) ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda yere altın, mühür ve havuç vb. düşebilir.


  Görünmez moda girin ve bu kapılarda durun kapılarda oyuncular durduğunda kapı açık şeklini alır ve karakterler otomatik olarak "Bunu bana bırak! Sen diğerlerinin icabına bak!" yazar. Bir kapıya için bir kişi yeterli olmasına rağmen her kapıya iki kişi görünmez olarak durun.

  Kapılar gittiğinde Rafael ortaya çıkacaktır ve bu sırada başınıza bela olan tavşanları yok edecektir.

 • Bu akın başarıyla tamamlandığında Ejderha Kralı Akın Kutusu alırsınız.

  Bu sandıktan çıkabilecek başlıca şeyler şunlardır; 10x Melek Kanadı, 1x Lucy Büyükkulak Partner Uzmanlık Kartı, 1x Yumuşacık Tavşan Kulakları (E/D) (1/7 Gün), 1x Yumuşacık Tavşan Kostümü (E/D) (1/7 Gün), 1x Maru'nun Kaplan Sandığı, 1x Caligor'un Işıldayan Hazine Sandığı, 1x Şeytancığın Akın Kutusu, 1x Tilkiciğin Sürpriz Sandığı, 1x Yeşil Cevahir.

  Ayrıca akın sonunda yere yaklaşık 50.000 Altın düşmektedir.