Bakım - 04.10.2018

  • Haftalık Rutin Bakım

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Bakım - 04.10.2018


   Merhaba Nostale Oyuncuları,

   Yarın planlı bakım yapacağız.

   Ne Zaman? 04 Ekim 2018 Perşembe Günü 10: 00 - 13:00 saatleri arasında. Bu süre boyunca hem oyun sunucuları hem de web sitesi kullanılamayacak.
   Neler değişecek? Her zamanki veritabanı optimizasyonu ve sunucu yeniden başlatma.
   Geçen haftaki yama ile ilgili sorunlar çözüldü, bu yüzden tekrar uygulanacak: - [Hata Düzeltme] Cadılar Bayramı etkinlik öğesi "Kırmızı Küçük Şişe" elde etmek artık mümkün olmayacak. Bu öğe bakım sırasında silinecektir.
   - [Hata Düzeltme] Bir dövüş sanatçısı, normalde bu sınıf tarafından kullanılamayan kombine bir kostüm giyerse,Bunun yerine efekt kostümü görünecektir.
   - Mühürlü Kaplar artık aşağıdaki haritalarda kullanılamaz: NosVille, Tankızılı Kayaları,Liman Alveus Meydanı.
   - Aşağıdaki haritalarda aynı anda 11'den fazla mühürlü kap canavarının üretilmesi mümkün değildir: NosVille Çayırları, Maden Çayırlıkları, Güneş Çayırlıkları , Fernon İleri Karakol, Batı Maden Haritaları, Kuzey Maden, Fernon Tapınak Haritaları, Fernonun Saklanma Yeri Haritaları.

   Gameforge Launcher'ın yeni sürümü:
   - Fırlatıcıya genel stabilite ve göç akışının optimizasyonu için teknik değişiklikler.
   - [Yeni - Dil seçimi] Artık başlatıcının dilini yeniden başlatmadan değiştirmek mümkündür. Mevcut tüm diller yeni bir açılır menüde görüntülenir.
   - Başlatıcı artık "Oturum açmayı hatırla" onay kutusunu seçmeyi hatırlayacaktır (seçeneği devre dışı bırakırsanız, şimdi yeniden başlatmadan sonra bile devre dışı kalacaktır).
   - Oyunun farklı dillerde çoklu kurulumları için daha iyi destek. Hata düzeltmeleri ve yerelleştirme düzeltmeleri.

   Senin Nostale Takımın