Kart Taşıyıcılarını Koruma Yöntemi!

 • Sevgili Oyuncularımız,

  Kart taşıyıcıları hakkında bildiğiniz üzere SP kartları Kart Taşıyıcıları aracılığıyla aktarılabiliyor. Maalesef, SP kartı almak isteyen birçok oyuncumuz kart taşıyıcılarını, Sp kartını almak istediği oyuncuya verdikten sonra kartını alamamaktan dolayı mağdur olduğunu bize bildirmekteler. Bu çok üzücü bir durumdur ve kesinlikle hiçbir oyuncumuz bu şekilde mağdur olmamalıdır.


  Siz oyuncularımızdan aldığımız şikayetler doğrultusunda, hesap ve itemlerinizin tüm sorumluluğunun size ait olduğunu tekrar hatırlatmakla birlikte, bu tür olayların yaşanmaması ve sizlerin madur olmaması için Nostale Takımınız olarak bu durumun önlemini almak durumundayız.
  Kart Taşıyıcılarıyla ilgili herhangi bir alışveriş yaptığınız sırada bu alışverişi videoya kaydetmeniz gerekmektedir.


  Video Alım Kuralları;

  Sevgili oyuncumuz,

  Bir ekran görüntüsü veya video şu özelliklere sahip olmalı:

  ● Karakterin adı ve seviyesi görünür olmalı.


  ● En iyi durumda tüm diyalog, en azından büyük bir kısmı görüntüleniyor olmalı.
  ● Sunucu ve kanal görünür olmalı.
  ● Video alırken Tarih ve saat Damgası için (PrtScn Tuşuna basmayı unutmayın!)
  ● Ekran görüntüsü kesinlikle düzenlenmemiş olmalıdır (kesilen kısımlar, işaretlemeler, altı çizili cümleler vs. kabul edilmez.)


  Bu yöntem ile, SP Kartı alışverişlerini yaparken herhangi bir şekilde dolandırılmanız halinde elinizde kanıt bulunacak ve bu kanıtı bize gönderdiğiniz zaman biz de bu konuda işlem yapabileceğiz ve sizi dolandıran şahısın tüm hesaplarını süresiz olarak kapatabileceğiz. Lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti gösterin ve kılavuzdan faydalanarak nasıl video alabileceğinizi iyice öğrendikten sonra Kart alışverişlerinizi titizlikle kayıt altına alın. Dikkat etmeniz gereken aldığınız video kaydında yapmakta olduğunuzun alışverişin kiminle yapıldığının, alışverişi gerçekleştirdiğiniz kişi ile aranızda geçen konuşmaların ne şekilde gerçekleştiğinin ve yaptığınız alışverişin açıkça görüntülenmesidir.


  Şunu da belirtmek isterim ki bu uygulama yalnızca SP kartları ve onların Kart Taşıyıcılarıyla ilgili bir durumdur. Ayrıca tüm itemlerinizin sorumluluğu size ait olduğundan kimseye itemlerinizi vermeyin ve size itemlerinizi yükseltmek vaadinde bulunan veya Oyun Takımından herhangi bir görevliyi taklit ederek veya GM leri tanıdığını iddia ederek sizden item veya hesap bilgilerinizi almaya çalışan hiç kimseye inanmayın ve itemleriniz ile hesap bilgilerinizi kesinlikle kimseyle paylaşmayın.

  Oyundan Ekran Videosu Nasıl Alınır? Öğrenmek İçin Buraya Tıklayınız


  Nostale TR Takımınız.