Midyelerde ki Yanlış çeviriler - "İblis"- "hayvan" - "saldırısını yükseltir"

 • EO06En.jpg


  1. resim . sol taraftaki silahta İblislere karşı yükseltilmiş zarar 17% var bu Opsiyonun ingilizce hali Increased damage to monster > olması gereken Yaratıklara(canavar -(yaratık diye kategori var o yüzden yaratık) ) karşı yükseltilmiş zarar


  1. resim sağ taraftaki teçhizat Küçük hayvanlarda yükseltilmiş zarar 18% bu opsiyonun ingilizce hali >Increased Damage to lower Society monsters olması gereken Düşük seviyeli yaratıklarda yükseltilmiş zarar  jqD1YJ.jpg


  2. resim sol taraftari çeviri doğru fakat sağ taraftaki çeviri yanlış


  hata;Yakın mesafe saldırısını yükseltir :39 > İngilizce hali : Enhanced Melee Defense > Türkçesi Yakın mesafe savunmasını yükseltir:
  1. resimdeki konular ciddi konulardır oyunda iblis türünde moblar mevcut bu özelliği o yaratıklara işliyor sanılıyor ama işlemiyor bu opsiyonlar bu şekilde çalışıyor  PerfectUS , VaeVictis , Kurmay Moren Fersah AyGibi Balkan


  İyi günler...


  bugra252541 , Mdiocgha <3

 • İblis = yaratık

  Küçük hayvan da =düşük seviyeli yaratiksa


  Hayvan la iblis aynı mı oluyor anlayamadım ??


  Sadece hayvan yazan ne oluyor ?

 • Fa!con


  Küçük hayvan= düşük seviyeli yaratık/hayvan/bitki...


  Yani bulunduğu katagoride alt segmentte yer alan her türlü şey lower society olarak geçer. Bunların hepsine karşı saldırı bonusu elde edersin.

 • Bu hatalar kaç senedir var ve düzeltilmedi.Biz bildirmekten yorulduk onlar teşekkür etmekten yorulmadı :)Sonuç hep aynı o yüzden dillendirmenin bir anlamı malesef ki yok.

 • evet doğru

  madem bize uygun olanı 'uygun' değil o zaman orjinal hali kalsın

 • Bir ara takıma sadece çevirmen alımı oluyordu noswiki zamanlarında. Keşke takımda yine bir kaç çevirmen olsa ve sadece bu konularla ilgilense. Hem mevcut takım üyelerinin iş yükü azalır hem de en doğru çeviriler sağlanmış olur.

 • Başbüyücü kartının sollama şeridi yeteneği de aynı şekilde. %15-%30-%45 Olasık ile hasarı %100 arttırır yazıyor fakat tam tersi. %100 olasılık ile %45 hasar artışı sağlıyor.

 • Başbüyücü kartının sollama şeridi yeteneği de aynı şekilde. %15-%30-%45 Olasık ile hasarı %100 arttırır yazıyor fakat tam tersi. %100 olasılık ile %45 hasar artışı sağlıyor.

  Bildiğim kadarıyla bu sorun bütün 90+ ekipmanlarla var, 25 hasar 50 şanslı bir asa örneğin 25 şansla 50 hasar arttırır dediğin gibi tersi mantığında