Profil, Avatar ve İmza Düzenleme Kılavuzu

 • 1- Profil Düzenleme


  YV5onk.png


  İlk olarak sağ üst tarafta avatarımızın üzerine tıklıyoruz.


  8XEjq1.png


  Açılan menü üzerinde "Edit Profile" tıklıyoruz. / Kullanıcı isminize veya "My Profile" tıkladıkdan sonra Kullanıcı Profilinize girmiş olursunuz ardından Qyg9Eg.png (Customization butonu) tıklayıp Zn10go.png"Edit Profile" diyebilirsiniz.


  AGYpZz.png


  Açılan bölümde diğer kullanıcıların sizin profilinize girdiğinde görebileceği alanlardan birisi olan "Hakkımda" bölümünü doldurabilirsiniz.


  Word6N.png

  JWEvpE.png  Daha sonra fare tekerleğiniz ile aşağıya ilerleyerek "Doğum tarihi", "Cinsiyet", "Konum", "Meslek" , "Hobiler" ,"Karakter Adı" , "Sınıf" , "Seviye" , "Kahramanlık Seviyesi" ve "Aile Adı" bölümünü doldurabilir ve diğer kullanıcıların sizi daha iyi tanımasını sağlayabilirsiniz.

  İşlemleri tamamladıktan sonra "Save(Kaydet)" butonuna tıklayarak yaptığınız değişiklikleri kaydedebilirsiniz.  2- Hesap Yönetimi


  zyEbYB.png

  İlk adımda olduğu gibi sağ üst tarafta avatarımızın üzerine tıklıyoruz.

  Açılan küçük pencereden "Account Management" butonuna tıklıyoruz.


  gbLB8R.png  "Hesap Yönetimi" bölümünde hesabınızın şifresini ve hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresini kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.  3- Avatar ve İmza


  0r2Ql8.png


  Sol tarafta bulunan "Avatar" bağlantısına tıklayarak avatarınızı değiştirebileceğiniz menüye ulaşırsınız.
  "Kendi avatarımı yükle" butonunu kullanarak bilgisayarınızda bulunan herhangi bir fotoğrafı avatarınız olarak ekleyebilirsiniz.
  "Gravatar Kullan" butonunu kullanmak için forum hesabınızın e-posta adresi ile eşleşen bir gravatar.com hesabınızın bulunması gerekir.
  (Gravatar ve forum hesabınızın e-posta adresi aynı olmalıdır.)
  Gravatar tüm forumlarda kayıtlı olan e-posta adresinize avatarınızı otomatik olarak uygulamaya yarar.


  LGoLZj.png


  Sol menüde bulunan "Signature" butonuna tıklayarak imzanızı bu bölümden değiştirebilirsiniz.