pssiko Efsane

• 12 Nis 2014 Tarihinden itibaren üye
Gönderiler
7,051
Alınan Beğeniler
2,015
Puanlar
37,374
Profil Tıklamaları
3,550
  • Selam, doğum günün kutlu olsun :)
    • Şaka gibi nan, Hiko doğum günümü falan kutluyor, aşamayacam ben bunu :F

Sağolasın gıral :/roll
  • Durdursam zamanığığ
    Döndürsem geriyeyeyey
    Durdursam zamanığığ
    Döndürsem geriyeyeyey
    Aşk benimleyeye
    Dursun bi yerdeyey
    Aşk benimleyeye
    Dursun bi yerdeyey
  • Aşk benleyeyey
    Aşk benleyeyey
    Aşk benleyeyey
    Aşk benleyeyey
    Aşk benleyeyey
  • Unutulduk bak yineyeyey
    Dönüşü yoktu diyeyeyey
    Bu kadar kolay mıydığığ
  • Geldik ama yazacak bir şey bulamıyoruz... Üzdü
    • Anı biriktirme vaktimiz gelmiştir :O
  • Neyse, birşey yazmadan gidiyorum..
  • BU PROFİLDE NELER OLUYO
    • Aman aman iyi hatırlattın, o listeye devam edem bi ara :F
    • :P Çürük diş mi o seri dolgu getirin elim ayağım titriyo
    • Bitirdin mi gız sen :O

Geçen sırf temizlik ve dolgu yenilemeye 300 verdim, korkuyorum :F
  • Unutulmayacaklar listesi yaptıydım nan ben bi ara, editleye editleye dolduracağım burayı :O Şimdilik bir kısım İka :O

En başa tabii ki Züğürt Team başkanım, biricik Sherlock, forumların uykusuz kahramanı Ares59, İmzamın yüce yaratıcısı Enver, sanki arkasında bi ek sayhı bir şey vardı da, ah Enver ah :F

Tüm forumların tasdikli kraliçesi, biricik Arsinioe, abilerin abisi, biricik alptekin, Zübbelerin Zübbesi Cafer_55 idi galiba :F Hayt Huyt'un yaratıcısı ve Ukrayna fatihi elvisvedat bey hazretleri, Hiper ve bilmem kaç tane daha sıfatlı Hiper|the end miydi, nasıldı unuttum be gıral :O

Bir dönem için vazgeçilmez ikilim, -özgürtürk- ve undoredo aşklarım, özledim, özlüyorum ve özleyeceğim :O Foruma eleman arayan ilk nefer, öncümüz Dignitary ve "Çok Sakat Var" tabirini bana kazandıran Mr.Celik, işkencelerimizi paylaştığımız, saykopat Ruby Ablam, namı değer Huntress ve ve ve ilk Bilge, muhteşem forumculardan Emrah :O

Devam edicem, kankilerin kankisi, tuhafların tuhafı, Yalan48 ya da devil ya da 484 bey hazretleri, Ban yemekten bıkmamış, rekorlardan rekorlara koşan RuhAdam, Öneriler bölümünde FastFood'u bile çıldırttığım muhteşem ikili, SeferLost ve nexstar reisler, (Çok eğlenceliydi :F :F ) ve tabii ilk zamanlarım, oyunun en ince detayına kadar tartıştığım, yüce bilge Miqrop bey :O

Bir de güncel nesil var tabii, Ponçiklerin baş belası Yakamoz reis, Rıfkısı ile gönlümün tahtına kurulan Juicho, ilk günlerden beri beraber çömlediğimiz redmasmas, biricik zencim Alcatraz, Ejderya prensim Kserkses, Kavgacı huysuz, taze piremses Caroline, pp'sinin hakkını sonuna kadar veren Alcatraz, forumun kaliteli trollü İmam ( :F ) Ekşilerden en Ekşisi Feveran, Orta Dünyadan kopup gelmiş Şahin ve best kankası olup kankaladığımıs sagopa, vefalının vefalısı arslan, ve yine yüce bilge, bol paralı canım abim Eseas arsinin best kankası, modsevmez the king, geyiğinin ucu bucağı olmayan Selenice.. Du bakiim, diğer forumlardan olmasına rağmen, aşkların aşkı Noe ve Ashqların Ashqı Edu :loveamaeskiolan: :F

Devam edicem, edit2, bu sefer takım, buralar baya silik ama bakalım :F Tabii ki ilk başta, yüce Ho'ların sonuncusu, biricik, muhteşemimiz, en değerlimiz Hopefull, Comaların coması, benim tek banımın sahibi, canımız bir tanemiz Fastfood, Ho neslinin en unutulmazlarından ve açık ara en korkuncu, ban üstadı Hobit reis, bir dönemin sempatiği Homesick, kısa süreli üstad Hoe, Liderliğin kitabını yazan adam, kupon dağıtıcılarının öncüsü Hermes, Muhteşem ikili, geyiğe az ve öz gelenlerde Pannacotta ve Chiccolatte gibi bir yazımı olan yüce SGM'ler, oyun oynamayı çok seven Swed bey, şu an hatırlayamadığım ama kafamda iyi canlanan Eolo, birbirinden asla ayırt etmeyeceğim, hepiciği gözümde çöm olan Prisoners, Katarsis, Chriger, Jai ve Obiwan dönemi, (Pri gene de galp galp :F ) ve yıldızım bir türlü uyuşmasa da, kesinlikle işini sonuna kadar hakkıyla yapan Snape admin hazretleri :O
  • Harbi bi CV yazayım nan mantıklı geldi :F

İlk kadro Züğürt, Çömlerin Öncüsü, Cafe Modsevmez Sahibi, Gazete Editörü, The King of the ÇÖM (Pro Admin galp galp :O ) İka ve Nost Fosili, İremler klübü üyesi, Ponçik, 1.50, Teşhir Gazisi (Hope galp galp, FF galp galp :F ) :O

Ey gidi, ve daha niceleri, yorgun yıllarım :O
  • YAŞAM BELİRTİSİ
  • Bu forum yapılanları unutmaz
  • Ve deşarjı savundu
  • Pssiko tum userlara çöm dedi
    • Ben her zaman haklıyımdır :O
  • Adam selam verip hal hatır sormuş cevap vermemişsin bu nasıl bir egodur ya 35k puan var diye yakışmadı
  • Selamlar, nasılsınız ?
  • Gardaşım bişeye ihtiyacın var mı gardaşım
    • Dışarı çıkmaya, güneş görmeye ihtiyacım var gıral, harici her şeyim tamam :O

Bi de Samsun'a acilen dönmem lazım :F

Replik değil di mi nan bu :F
    • Günesli günleri beklioruz,o zamana kadar depresyondayım.
    • slkandla nan ilk yazdığın cümleyi arattım, Google amcam Did you mean çakıp "var mı" kısmını "varmı" olarak düzeltti :F

Bi akımdı sankim de, bulamıyorum :O
    • google hayatı bu kadar sevıyo mu cıdden
    • Benden fazla seviyordur :sarhos: :O
  • Sa Yaşam Belirtisi Alalım lütfen :)
    • Yuh, görmemişim, buyrun efenm yaşam belirtisi :F
  • Kayıplarda bugün...
    • :/ çok yoğunum Revoo, bu yoğunlukta bi de kedi sahiplendim mafoldum :F

Sen nerelerdesin :O
    • Konusacak kimse yok diye bende kendimi forumdan banlandim arada bi içimden biseyler diyorum ele işte. Kedi bende düşünüyorum çoğu insandan daha iyiler ama fazla akıllı falan olur diye korkuyorum
    • Alakası yok yaf, iki kablo sallasan kafa kalmıyo garibimde :F

Sahiplen insanlardan az daha tiksin sonra, çok tatlı şeyler :F

Forumda ben de aynıyım yaf, arada girip içimden diyom :O
  • Userlarda da hortlatma süresi var mı, uzun süre sonra bi hort, user kilit :O
  • slm :D
    • Gıral bee, en çok da sizi özlüyorum galiba :D

İçime falan mı doğduysa, forumları minimalinden saldım normalde :F
    • demekki içine doğmuş bende uzun zamandır ilkkez girdim
  • Selam
    Ben buraya hiç yazmamışım :S
    • As :O

Sevmiyosanız demek beni :O
    • Nasıl yazmamışım bilmiyorum sevmesem anlıyacamda :)
  • Bana havalardan bahset :kiss
    • Ortadoğu ve Balkanlardan gelen sıcak hava dalgası, kutuplardan gelen soğuk hava dalgasıyla Samsun dolaylarında çarpışıp devasa bir gökkuşağı meydana getirecek, 2. Köprü de kapalı :O
  • Sa krdsm oyundaki nicki beyan et
    • pssiko :O

Zat-ı alinizin beyanını alma şerefine teşrif etmem münasip midir :O
    • kus
  • Ya bu ne, okul bitmedi mi ? Döverim.
  • merhaba, bilmiyorum beni hatırlıyor musun ama ben seni çok özlemişim :(
    • Hatirlamaz miyim giral, kaç kere etiketlemişimdir seni kim bilir :F

Gene kayblma ama .s
  • Sa
  • Kendi duvarıma da yazam bari çıkmadan :F

Kendime not, yarın fan kılaplara girişilecek :O
  • Üff fenaa
  • psikou diye bi okçu vardı sen misin yoksa o?
    • Tüvbe de, 8 levelde bıraktım ben oyunu :F
  • Hi xd