Balasagun Uzman

• Erkek
  • 25
  • Ankara itibaren
  • 28 Haz 2017 Tarihinden itibaren üye
  • Son Etkinlik:
Gönderiler
501
Alınan Beğeniler
181
Puanlar
2,806
Profil Tıklamaları
1,024
  • Mesajınızı gören cennetlik nerelerdesiniz..
  • Uzun zaman oldu dost, bu sefer ki dönüşün kalıcı mı? :)
    • Yok kardeşim kalmayacağım yine gitmek için geldim. :)
  • Peki ya buradan :F
  • Ne baktın naughty
    • Tamam abla özür dilerim bir daha gelmem. :(
    • Gel gel gelirken bana yiyecek getir ama naughty
    • Ne istersin? :D
    • Düşünmem lazım dur. :|

Mesela sarma :love: yanına ayran alt l

Başka da bir şey bulamadım :D Bir dahaki gelişine yeni siparişler veririm :F
    • Neden her gece gelip yemek söyleyip beni acıktırıyosun? :(
  • Hatırlıyorum sen çok trip atar gibi yapıp trollüyordun beni yemezler :O
    • Dayanamadım tamam. :D
      Bu arada Şule WhatsApp mesajlarını gördüm ama telefon yine kafayı yediği için cevap veremedim yani WhatsApp'a girdim de görüldü bile atmadım gibi oldu, özür dilerim haberin olsun. :(
    • :F Beni trollersen ölürsün naughty
    • Evet nasıl bir beddua ettiysen telefonum açılmıyor, açılıyor kapanıyor. :D
    • İftira atma telefonun bozuksa benim suçum ne :D cidden ne oldu telefonuna
    • 4 yıllık telefon tabii zamanla eskiyor, yazılımsal bir problem ya donmalar falan işte... Sen de özel mesajı bile kapatmışsın duvar duvar değil sohbet ekranı olmuş. :D
  • Kirleteyim mi duvarını ha ha söyle bana kirleteyim mi ha naughty
    • Estağfurullah efendim, bizim duvarımızı kirletemezsiniz olsa olsa şeref vermiş olursunuz. Hoş geldiniz, sefa getirdiniz, bu fakirin duvarında yer almanız bizi onurlandırır. Ne istersiniz, sizin için ne yapalım, bir emriniz bir dileğiniz var mıdır? :D
    • Yaa ama hiçbir şey isteyemem ki şimdi ben :)
    • Mırra, beyaz çikolatalı mocha, latte, karamel macchiato, espresso, cappucino, bitki çayları, bergamotlu çay, nane limon, dibek kahvesi, Yemen kahvesi, Türk kahvesi vs. daha ne isterseniz söyleyin aydan naneler toplayıp güneşten biraz ateş alıp Erciyes'in soğuk suyu ile pişirir ikram ederiz. Yemek isterseniz bütün Türkiye mutfağı açık. :D
    • Var ya sanal diye iyi güzel sallıyorsun az değilsin seni oyuncu yapalım biz :F
    • Efendim Ankara'ya geldin de başımızın üstüne mi olmadı yerin haksızlık ediyorsun kalbimi kırıyorsun... :(
  • :P
  • Doğum günün kutlu olsun dostum :)
  • Nerdesin kaç gündür :)
  • Merhaba , devrem. Duyduğuma göre eski wikiciymişiin :O belli oluyor
    • Estağfurullah nereden belli oluyor ☺
    • Oyunda varmışşın senin gibi değerli bir insanla tanışıp oyun oynamak isterim :)
    • Hoca hoca ! geri geldik. Kahvemizi hazırla.
    • Hemen, nasıl istersiniz? :D
  • Oyuna Neden Kimlik Doğrulanmasına Nickimi yazıyorum kabul neden etmiyor=?
    • Kimlik doğrulanmasından kastın nedir? Nickini yazarken büyük küçük harflere özel karakterlere dikkat ederek yazmalısın. Kullanıcı adı sonradan değiştirilemez sabittir, kullanıcı adını unuttuysan hesabın kayıtlı olduğu mailde oyundan gelen postalara bak orada kullanıcı adınla hitap etmişlerdir illa ki. Yok o postalar da yoksa destek sistemi ile irtibata geç :)
  • Peki savasçı için ?
    • Ben savaşçı oynuyorum ve zevkine oynuyorum pek bir amacım yok aslında. Pet olarak savaşçıya her türlü varım tank olur, sakura olur hepsi olur. Partner olarakta aynı şekilde. Yelpazesi geniş savaşçının... :)
  • Pekala okcu karakterıme hangi pet ve partnerleri önerirsin pet olarak fibi ve Fully Bally arasında düsünüyorum ama partner hakkında bir fikrim yok ne tercih etmeliyim
    • Ben ''Fibi'' tercih ediyorum tabi Fluffy, Rudi Rabauke, İnferno bunlarda çok güzel. Partner olarak Maru, Ageir gibi tank olabilecek bir partner gerekiyor okçuya :)
  • 20 iş konusunda birşey yazdım müsaitsen cevaplarmısın bilgili adam .^^ ayrıca peri ptdeki adam slot kesınce seviye atlarmı ?
    • Elbette atlar, istersen sen saatlerce afk kal ama grubundaki arkadaşın canavar avlamaya devam etsin yine peri+sen+partner+evcil hayvan dörtlüsü tecrübe puanı almaya devam eder. :)
  • hey
  • Yılların efsanesi, emekli wiki moderatör, has kardeşime selam olsun.
    • Estağfurullah kardeşim, aleykümselam :)
  • Efsane derken, kimin multisisiniz :O

Hoşgeldiniz :/roll
    • multi değil tatlı kız :F
    • Sen nerden gördün geldin bakiim, senin multin mi yoksa :O

Eski yönetici falan mı yaf, :F attığına göre :D
    • Multi değilim sadece çoook eski bi oyuncuyum :)
  • Hosgeldiiiiiinnnn :bosmafıa
    • Hoşbuldummmmmmmm :D
    • efsaneyi tekrardan burada görmek güzel :D
    • Estağfurullah asıl sizinle olacak olmak güzel :D
    • teşekkürler :utanmayüzsmileyi:
    • Birinci gönderiyi benden önce kapmışsın İrem :D PC'de olsam kaptırmazdım :P